Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Działki budowlane Gołaczów/Chojnów

  • 24 Kwi 14:04
  • Nr ogłoszenia: 73292108
1 / 1
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 77 zł/m²
  • Powierzchnia 1111 m²
  • Typ budowlana
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane – idealne miejsce na Twój dom! W ofercie działki o korzystnym położeniu, przeznaczone pod zabudowę zagrodową jednorodzinną. Teren jest równy, dobrze nasłoneczniony i posiada wygodny dojazd. W pobliżu znajdują się media (prąd, woda, gaz / możliwość podłączenia), co znacznie ułatwia rozpoczęcie budowy. Najważniejsze atuty: spokojna i rozwijająca się okolica/dogodny dojazd do miasta/ sąsiedztwo nowych domów/ blisko sklepy, szkoła i komunikacja/ regularny kształt działek – łatwe projektowanie zabudowy To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i jako inwestycję kapitału. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu – chętnie udzielę szczegółowych informacji Nr działek: 745/5 745/6 745/7 745/8 745/9 745/10 745/11 Tel. *** *** ***

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

85 000 zł 77 zł/m²