Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka budowlana 1550 m2

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 85 zł/m²
  • Powierzchnia 1550 m²
  • Typ budowlana
  • Droga asfalt
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 40/32 położona w miejscowości Więzowno (gmina Koronowo, powiat bydgoski). Spokojna okolica domów jednorodzinnych, otwarta przestrzeń i bardzo dobry dojazd do Koronowa oraz Bydgoszczy. Podstawowe informacje Numer działki: 40/32 Powierzchnia: 1550 m² (0,1550 ha) Cena: 85 zł/m² Cena całkowita: 131 750 zł Dojazd bezpośrednio z drogi publicznej Działka wydzielona decyzją administracyjną – gotowa do sprzedaży Lokalizacja i otoczenie cicha i zielona okolica nowe i powstające domy jednorodzinne teren płaski – łatwy do budowy szybki dojazd: Koronowo Bydgoszcz Idealne miejsce pod budowę domu dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą. Media W drodze Dlaczego warto? miejscowy plan – pewność budowy brak WZ i formalności bezpośredni dostęp do drogi publicznej duża i ustawna działka atrakcyjna cena Możliwość obejrzenia działki po wcześniejszym umówieniu. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Skontaktuj się

Andrzej

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 1561
Zgłoś nadużycie
131 750 zł 85 zł/m²

Andrzej

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Kwi 2026
Więzowno kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie »