Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Działka 800m2 Sędziszów Małopolski

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 167 zł/m²
  • Powierzchnia 800 m²
  • Szerokość 14.5 m
  • Długość 55 m
  • Typ budowlana
  • Droga asfalt
Wyjątkowa Działka Budowlana w Sędziszowie Małopolskim Ul. Wspólna (MN1) Marzysz o budowie domu w spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 8 arów (0,08 ha), położoną przy malowniczej ulicy Słonecznej w Sędziszowie Małopolskim. To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność, jednocześnie z łatwym dostępem do udogodnień miejskich, takich jak sklepy, centra handlowe, ścieżki rowerowe i inne. KLUCZOWE ATUTY DZIAŁKI: Gotowa do Inwestycji: Działka jest w pełni uzbrojona, co znacznie przyspieszy proces budowy. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP): Teren oznaczony jest symbolem MN1, co gwarantuje stabilne i jasne warunki zabudowy, eliminując potrzebę uzyskiwania decyzji o Warunkach Zabudowy. Powierzchnia: Powierzchnia 800 m2, o wymiarach 14,5 m na 55,0 m. Działka ze względu na swoją szerokość daje możliwość budowy w granicy działki lub 1,5 od granicy. Działka obecnie jest w trakcje podziału. Istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni działki Parametry Zabudowy Zgodne z MPZP (MN1): Jeżeli chcesz omówić szczegółowe zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zapraszamy na konsultacje z naszym doradcą i specjalistą z zakresu MPZP. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację działki! Zapraszam do kontaktu: Denis Kapusta tel: *** *** *** email: de**********a@d********.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Skontaktuj się

Biuro nieruchomości DK Brokers

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 22 | Numer: SPI_7505
Zgłoś nadużycie
134 000 zł 167 zł/m²

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Sędziszów Małopolski podkarpackie Zobacz na mapie »

Biuro nieruchomości DK Brokers

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Sędziszów Małopolski podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Biuro nieruchomości DK Brokers
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
Zobacz na mapie
tel.: 791951791

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek10:00 - 17:00