Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"dom lubelskie" w Wyposażenie wnętrz

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • Wyposażenie wnętrz wyłącz filtr
  • Fraza: dom lubelskie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Figurka rzeźba pod szkłem mała szara myszka z grzybkami dekoracja domu

      Obserwuj

    • Figurka rzeźba pod szkłem mała szara myszka z grzybkami dekoracja domu

      …Stan: Nie wymaga renowacji Figurka rzeźba pod szkłem mała szara myszka z grzybkami dekoracja domu Piękna ozdoba…

      150 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Ceramika figurki kotów mama i dziecko

      Obserwuj

    • Ceramika figurki kotów mama i dziecko

      …Staruszek figurki kotów Kolekcjonerska figurka Retro wystrój domu Wysokość całkowita: 16 cm i 11 cm…

      50 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Trzykrotka purpurowa (Tradescantia pallida)

      Obserwuj

    • Trzykrotka purpurowa (Tradescantia pallida)

      …Sprzedam trzykrotkę purpurową w doniczce ( może być uprawiana także poza domem ),wygląd jak na zdjęciu. Wymaga stanowiska słonecznego. 31 zł za szt…

      31 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetka szydełkowa gwiazdka prezent rękodzieło

      Obserwuj

    • Serwetka szydełkowa gwiazdka prezent rękodzieło

      …Serwetka wykonana ręcznie na szydełku z czerwonych nici bawełnianych ozdobiona nitką złotą. Średnica serwetki 30 cm . Niebanalna ozdoba domu na Święta. Polecam na prezent…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miś misia ogrodniczka kwiat łopatka

      Obserwuj

    • Miś misia ogrodniczka kwiat łopatka

      …Przepiękny miś Ciekawa dekoracja do domu , ogrodu ,  działeczki . Wymiary Wysokość  : 15 cm Podstawa  : 8 cm x 6 cm Prawa noga i łopatka chyba były pęknięte ( zdjęcia)…

      15 zł
      FIRMA
    • Trzy dekoracyjne metalowe liście monstera

      Obserwuj

    • Trzy dekoracyjne metalowe liście monstera

      …szczegół Dekoracja domu , sypialni, restauracji , hotelu, biura Wysokość: 29 cm Szerokość : 13,5 cm…

      55 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Wazon szklany smukły - szkło trawione

      Obserwuj

    • Wazon szklany smukły - szkło trawione

      …Wazon w stylu vintage dida elegancji do wystroju domu Przezroczyste szkło zostało misternie wytrawione misternymi…

      55 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Papierowe pisanki

      Obserwuj

    • Papierowe pisanki

      …Niepowtarzalne, ręcznie wykonane pisanki z papieru. Znakomicie prezentują się na każdym miejscu w domu czy pracy…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetka szydełkowa rękodzieło bawełna

      Obserwuj

    • Serwetka szydełkowa rękodzieło bawełna

      …Stanowi elegancki i praktyczny dodatek do każdego domu. Wielkość 28 cm średnicy. Zapraszam…

      33 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Podkowa na szczęście porcelanowa ozdobna Liffey Artefacts

      Obserwuj

    • Podkowa na szczęście porcelanowa ozdobna Liffey Artefacts

      …Podkowa uznawana jest za amulet przynoszący domom, nad których drzwiami wisi, szczęście i powodzenie. Taka…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka Buddy Sakjamuni - kamień naturalny.

      Obserwuj

    • Figurka Buddy Sakjamuni - kamień naturalny.

      …jednocześnie zachowując równowagę i harmonię dowolnego pomieszczenia w domu lub firmie! Cechy: materiał: metal lub żywica…

      130 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniana taca na herbatę Taca na przekąski z litego drewna

      Obserwuj

    • Drewniana taca na herbatę Taca na przekąski z litego drewna

      …sprawiają, że pięknie prezentuje się w Twojej restauracji lub domu, nowocześnie i stylowo. * Wygodne narzędzie…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka rzeżba z brązu złoconego Budda

      Obserwuj

    • Figurka rzeżba z brązu złoconego Budda

      …harmonię dowolnego pomieszczenia w domu lub firmie. Stan idealny. Pochodzenie Indie/ Tajlandia. Wymiary: Wysokość 20 cm…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Monstera Deliciosa dziurawa z donicą 1OO cm

      Obserwuj

    • Monstera Deliciosa dziurawa z donicą 1OO cm

      …idealnym stanie. Idealna do domu lub biura, nadaje wnętrzu egzotyczny charakter. Roślina przesadzona w ubiegłym roku do…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw 10 Ręczników Kąpielowych – Mix Wzorów (130x60 cm)

      Obserwuj

    • Zestaw 10 Ręczników Kąpielowych – Mix Wzorów (130x60 cm)

      …marynistyczne i pasy. Ręczniki idealnie sprawdzą się w domu, na działce, w pensjonacie, salonie fryzjerskim lub jako…

      150 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szklany słój z muszelkami dekoracja marynistyczna

      Obserwuj

    • Szklany słój z muszelkami dekoracja marynistyczna

      …marynistyczny lub jako część "gabinetu osobliwości" (curiosity cabinet). Służy jako ozdoba do domu, łazienki, na…

      50 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • spinacze klamerki do bielizny bambusowe 20szt

      Obserwuj

    • spinacze klamerki do bielizny bambusowe 20szt

      …wykonane z bambusa. Estetycznie wykonane przydatne w każdym domu. PARAMETRY TECHNICZNE: Szerokość: 6 cm +/-5…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • IKEA FINNSJON Obraz usta szminka 50x40

      Obserwuj

    • IKEA FINNSJON Obraz usta szminka 50x40

      …IKEA FINNSJÖN Obraz, szminka Możesz nadać domowi osobisty charakter dekorując go pracami artystycznymi, które…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NOWE Kieliszki do Czerwonego Wina Leonardo Vinoteca 550ml - Komplet 6 szt

      Obserwuj

    • NOWE Kieliszki do Czerwonego Wina Leonardo Vinoteca 550ml - Komplet 6 szt

      …zabezpiecza zawartość). ​To doskonały wybór dla kogoś, kto szuka markowego szkła do własnego domu w okazyjnej…

      129 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Szopka bożonarodzeniowa z figurkami – tradycyjna – kompletna

      Obserwuj

    • Szopka bożonarodzeniowa z figurkami – tradycyjna – kompletna

      …Całość umieszczona w drewnianej stajence z mchem, idealna do dekoracji świątecznej w domu, kościele, przedszkolu lub…

      75 zł
      FIRMA
    • Królewski kabaret stołowy do piklowania ze stali nierdzewnej

      Obserwuj

    • Królewski kabaret stołowy do piklowania ze stali nierdzewnej

      …Witam Do sprzedania trzy częściowy kabaret stołowy do serwowania pikli. Uatrakcyjnisz swój dom i kuchnię dzięki…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lustro ścienne z białą drewnianą ramą 89x42 cm

      Obserwuj

    • Lustro ścienne z białą drewnianą ramą 89x42 cm

      …gospodarczych np. na strychu w garażu, piwnicy, altance itd. Można je też spokojnie powiesić w domu, mieszkaniu…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Czarna nowa drewniana mapa świata 150x90cm

      Obserwuj

    • Czarna nowa drewniana mapa świata 150x90cm

      …Czarna mapa Świata, produkt, który będzie wyjątkową ozdobą w Twoim domu! -wykonana ze sklejki 3mm -wersja w języku…

      255 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szablon Ślad Odcisk Buta Mikołaja - Mikołajki

      Obserwuj

    • Szablon Ślad Odcisk Buta Mikołaja - Mikołajki

      …Mikołaj naprawdę odwiedził Wasz dom! Wielokrotnego użytku: Wykonany z trwałego materiału, posłuży przez wiele sezonów…

      13 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kwiaty - Sansewiera niska krzewiasta - oczyszczacz powietrza

      Obserwuj

    • Kwiaty - Sansewiera niska krzewiasta - oczyszczacz powietrza

      …długie okresy przesuszania. Pięknie prezentuje się w domu i w biurze. Polecam dla zapracowanych. Posiadam także…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikalny, ręcznie wykonany wazon z mozaiką szklaną – wysoki połysk

      Obserwuj

    • Unikalny, ręcznie wykonany wazon z mozaiką szklaną – wysoki połysk

      …#oryginalny #mozaika #szklo #geometryczny #wzor #kolorowy #polysk #ozdoba #dekoracja #wnetrze #styl #dom #salon #pomyslnaprezent…

      129 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Zestaw Ręczników Kąpielowych i Domowych – Różne Rozmiary Stan Bardzo Dobry

      Obserwuj

    • Zestaw Ręczników Kąpielowych i Domowych – Różne Rozmiary Stan Bardzo Dobry

      …jakości bawełna frotte, dobrze chłoną wodę. Sztuk: 10 Idealne do domu, do wyposażenia domku letniskowego, dla…

      145 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Obraz na płótnie maki w fioletach z 2011 roku

      Obserwuj

    • Obraz na płótnie maki w fioletach z 2011 roku

      …wieku. Obrazy dekoracyjne w takiej stylistyce są często używane do ożywiania wnętrz w domach. Wymiary: 20 x 20 cm…

      50 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Ramka na zdjęcia Global Designs Fenton Ltd

      Obserwuj

    • Ramka na zdjęcia Global Designs Fenton Ltd

      … Świetny pomysł na prezent Sentymentalny wystrój domu Celowe niepokojące Coat/Paint Distressing (Paint is purposely…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Świętej Trójcy

      Obserwuj

    • Ikona Świętej Trójcy

      …wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę wykonać inną Matki…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dekoracja Ścienna Ażurowy Pies

      Obserwuj

    • Dekoracja Ścienna Ażurowy Pies

      …łatwa do zamocowania Idealna dekoracja do domu lub prezent dla właściciela psa Produkt wykonany jest ze sklejki…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw ręczników bawełnianych "Er" & "Sie" - idealny na prezent!

      Obserwuj

    • Zestaw ręczników bawełnianych "Er" & "Sie" - idealny na prezent!

      … #zestawrecznikow #hellwafrottier #bawełna #frotte #prezent #dlaniego #dlaniej #ersie #ślub #rocznica #walentynki #nowy #sprzedaż #ogłoszenie #dom #łazienka…

      45 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Ikona Jezus Chrystus Pantokrator

      Obserwuj

    • Ikona Jezus Chrystus Pantokrator

      …stylowy element wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Matka Boska/ Ikona Matki Bożej Eleusa

      Obserwuj

    • Ikona Matka Boska/ Ikona Matki Bożej Eleusa

      …element wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę wykonać…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Matka Boska Nieustającej Pomocy

      Obserwuj

    • Ikona Matka Boska Nieustającej Pomocy

      …stylowy element wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Matka Boska Częstochowska/ Matki Boskiej Częstochowski

      Obserwuj

    • Ikona Matka Boska Częstochowska/ Matki Boskiej Częstochowski

      …wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę wykonać inną…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Jezus Chrystus Dobry Pasterz

      Obserwuj

    • Ikona Jezus Chrystus Dobry Pasterz

      …wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę wykonać inną…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Matka Boska Włodzimierska

      Obserwuj

    • Ikona Matka Boska Włodzimierska

      …element wystroju domu. Ikona wykonana ręcznie na litym drewnie, nie jest to Ikona pisana. Na zamówienie mogę…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bawełna w palmy liście zielone monstera tkanina bawełniana

      Obserwuj

    • Bawełna w palmy liście zielone monstera tkanina bawełniana

      …której możesz uszyć pościel, poduszki, zasłony a także różnorodne dekoracje do domu. Nasza tania bawełna w liście…

      13,90 zł
      FIRMA
    • Ekspres Przelewowy Tarrington House Plus Dwa Dzbanki Termiczne

      Obserwuj

    • Ekspres Przelewowy Tarrington House Plus Dwa Dzbanki Termiczne

      …urządzenia. Ekspres idealnie sprawdzi się w domu, biurze lub na działce. #EkspresDoKawy #EkspresPrzelewowy #Tarrington…

      119 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Dzbanek szklany KRUPS / SCHOTT do ekspresu 1L – Vintage

      Obserwuj

    • Dzbanek szklany KRUPS / SCHOTT do ekspresu 1L – Vintage

      …użytku) #krups #schott #dzbanek #karafka #ekspresdokawy #vintage #retro #kuchnia #akcesoriakuchenne #szkło #parzeniekawy #zamiennik #retrokitchen #wyposażenie #dom

      60 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Choinka 2,1m z cienkimi igłami Choinka Sztuczna

      Obserwuj

    • Choinka 2,1m z cienkimi igłami Choinka Sztuczna

      …! Wyobraź sobie, jak Twój dom wypełnia się zapachem świątecznych wypieków, śmiechem bliskich i światłem odbijającym się…

      240 zł
      FIRMA
    • Zestaw Dwóch Solidnych Ceramicznych Dzbanków Vintage Brąz Beż

      Obserwuj

    • Zestaw Dwóch Solidnych Ceramicznych Dzbanków Vintage Brąz Beż

      …czy klasycznym. #CeramikaVintage #DzbanekDoMleka #RetroKuchnia #Kamionka #ZestawCeramiczny #DekoracjeDomu #VintageStyle #Sprzedam…

      120 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Kieliszki kryształowe , styl Glamour, Luksusowy prezent

      Obserwuj

    • Kieliszki kryształowe , styl Glamour, Luksusowy prezent

      …zdobione w 100% ręcznie. Taka zastawa w domu to wyraz elegancji, luksusu i dobrego gustu , to wysoce ceniony na…

      180 zł
    • ZELLER szklany słoik, słój  na NAPOJE 5l

      Obserwuj

    • ZELLER szklany słoik, słój na NAPOJE 5l

      … dekoracyjne napisy, idealny do domu, spiżarni lub piwnicy, pomysł na oryginalny prezent, markowy produkt niemieckiej firmy ZELLER…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gazetnik stojak na czasopisma gazety gazetownik

      Obserwuj

    • Gazetnik stojak na czasopisma gazety gazetownik

      …począwszy od stylu bardzo prostego, poprzez klasyczny do bardzo nowoczesnego. Świetnie wygląda zarówno w domu, w…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kubek z tekstem "Każdy ranek daje szanse na to, by wieczorem móc powie...."

      Obserwuj

    • Kubek z tekstem "Każdy ranek daje szanse na to, by wieczorem móc powie...."

      …Idealny do porannej kawy, herbaty w pracy lub chwili relaksu w domu – codzienna dawka pozytywnego nastawienia…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Foto Kubek z napisem " Kiedy jesteś sobą, nikt nie może by Tobą"

      Obserwuj

    • Foto Kubek z napisem " Kiedy jesteś sobą, nikt nie może by Tobą"

      …refleksji w domu – przypomina, że siła tkwi w byciu sobą. ⭐ Dlaczego warto? Motywujący i inspirujący przekaz Idealny do…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kieliszki kryształowe , styl Glamour, Luksusowy prezent

      Obserwuj

    • Kieliszki kryształowe , styl Glamour, Luksusowy prezent

      …szkło zdobione w 100% ręcznie. Taka zastawa w domu to wyraz elegancji, luksusu i dobrego gustu , to wysoce…

      180 zł
    • Półka do zawieszenia na ścianie, 2 poziomy, rustykalne półki

      Obserwuj

    • Półka do zawieszenia na ścianie, 2 poziomy, rustykalne półki

      …półka do przechowywania i dekoracji do wielu pomieszczeń w domu. Salon do organizowania książek, ładnych roślin lub…

      63 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko drewniane Skrzynka z uchwytami 40x30 kufer skrzynia

      Obserwuj

    • Pudełko drewniane Skrzynka z uchwytami 40x30 kufer skrzynia

      …Drewniana skrzynka z wiekiem z drewna sosnowego wprowadzi do Twojego domu nie tylko zapach lasu ale i ciekawy…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Taca metalowa z ornamentem stal nierdzewna – 20 × 14,5 cm, 165 g

      Obserwuj

    • Taca metalowa z ornamentem stal nierdzewna – 20 × 14,5 cm, 165 g

      …typu były popularne w domach w latach 60.–80., szczególnie w Polsce, NRD i Czechosłowacji. Często używane podczas…

      39 zł
      FIRMA
    • Taca metalowa z grawerem – dekoracyjna, nierdzewna 36 cm × 14 cm

      Obserwuj

    • Taca metalowa z grawerem – dekoracyjna, nierdzewna 36 cm × 14 cm

      … Tace tego typu były popularne w latach 60.–80. w Europie Środkowej, szczególnie w domach urządzonych w stylu klasycznym…

      49 zł
      FIRMA
    • Taca stalowa owalna – stal nierdzewna 37 × 20 cm, 391 g

      Obserwuj

    • Taca stalowa owalna – stal nierdzewna 37 × 20 cm, 391 g

      … Historia i styl: Tace ze stali nierdzewnej były powszechnie używane w Polsce od lat 70.–90., szczególnie w domach

      39 zł
      FIRMA
    • Nowy Zestaw WMF Stil Galerie: Srebrzona Konfiturówka + Łyżeczka | Vintage

      Obserwuj

    • Nowy Zestaw WMF Stil Galerie: Srebrzona Konfiturówka + Łyżeczka | Vintage

      …#Konfiturówka #ZastawaStołowa #RetroDesign #Prezent #Kolekcjonerskie #HomeDecor #StylowyDom #Cromargan…

      169 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • TERMOMETR ELEKTRONICZNY LCD Z SONDĄ ZEGAR PANELOWY

      Obserwuj

    • TERMOMETR ELEKTRONICZNY LCD Z SONDĄ ZEGAR PANELOWY

      domu, w samochodzie, i w różnych miejscach. Sonda może zostać umieszczona w dowolnym miejscu: akwarium, lodówce…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw talerzy stalowych – 2 sztuki, kuchenne i serwingowe - stal nierdzewn

      Obserwuj

    • Zestaw talerzy stalowych – 2 sztuki, kuchenne i serwingowe - stal nierdzewn

      … Wykorzystywane w stołówkach, zakładach pracy, wojsku i domach jako trwała alternatywa dla ceramiki. Obecnie wracają do łask…

      45 zł
      FIRMA
    • naklejki na ścianę do sypialni nad łóżko Good Night

      Obserwuj

    • naklejki na ścianę do sypialni nad łóżko Good Night

      …Wystarczy obrać i przykleić i zmienić ścianę domu. Wszystkie naklejki ścienne są w jednym kawałku i gotowe do…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary obraz Anioł Stróż z dziećmi • Retro oleodruk w złotej ramie • PRL

      Obserwuj

    • Stary obraz Anioł Stróż z dziećmi • Retro oleodruk w złotej ramie • PRL

      …górskiego krajobrazu. Jest to tradycyjny oleodruk, niezwykle popularny w polskich domach w drugiej połowie XX wieku…

      59 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Kubek dla fanów motocykli "Ja nie chrapię, ja śnie, że jadę motocyklem"

      Obserwuj

    • Kubek dla fanów motocykli "Ja nie chrapię, ja śnie, że jadę motocyklem"

      …miłośników motocykli Idealny do domu, pracy czy biura Świetny pomysł na prezent dla motocyklistów Minimalistyczny…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia