-
Obserwuj
-
Wkład kominkowy ZUZIA ECO 12+ GRATIS
…dzięki temu spalanie drewna we wkładzie jest ekologiczne, a co najważniejsze ekonomiczne. Dostarczanie powietrza…
3 950 złFIRMA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…dzięki temu spalanie drewna we wkładzie jest ekologiczne, a co najważniejsze ekonomiczne. Dostarczanie powietrza…
Obserwuj
… Wyprodukowany i zmontowany we Francji Wszystkie elementy z wysokiej jakości żeliwa Zgodny z normą EN 13229 (CE…
Obserwuj
…/314/3 z dnia 30.10.2017r, wydanym przez TSÚ Piešťany, š.p. SR-NB 1299. https://www.unico-kominki.com/wp-content…
Obserwuj
…wysokiej jakości żeliwa Zgodny z normą EN 13229 (CE) - urządzenie stałopalne Szyba żaroodporna - 750oC Palenie ciągłe Gwarancja 5 lat Waga 145 kg…
Obserwuj
…komina [mm] 180 Średnica króćca zasysania powietrza [mm] 98 https://www.unico-kominki.com/wp-content/uploads/2018/10…
Obserwuj
…CERIC, posiadający znak CE objęty jest 5 letnią gwarancją. Przetestowany na pożar sadzy (1000°C przez 30 minut…
Obserwuj
…(kg) 161,0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin (℃) 290,0 Max długość polan (cm) 40…
Obserwuj
…(kg) 161,0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin (℃) 290,0 Max długość polan (cm) 40…
Obserwuj
…dołączam rachunek zakupu z autoryzowanego punktu. Kompletny zestaw gotowy do montażu, wszystko co widoczne na zdjęciach…
Obserwuj
…zdjęcie) i można go swobodnie wysunąć, co na innych szybrach jest dosyć trudne. Szyber jest dosyć leciwy; sygnatura z…
Obserwuj
…Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 139,0 Emisja CO (przy 13% O…
Obserwuj
…rekuperacji Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 182,0 Emisja CO (przy 13…
Obserwuj
…rekuperacji Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 139,0 Emisja CO (przy 13…
Obserwuj
…CO (przy 13% O₂): ≤ 0,31% Zgodność z normą: PN-EN 13229 (pełne bezpieczeństwo i certyfikacja) Stan techniczny: Wkład…
Obserwuj
…sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 182,0 Pojemność wody (l) 38,0 Emisja CO (przy 13% O 2…
Obserwuj
…drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 160,0 Pojemność wody (l) 38,0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w…
Obserwuj
…sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 109,0 Pojemność wody (l) 18,0 Emisja CO (przy 13% O 2…
Obserwuj
… Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin (℃) 240,0 Max długość polan (cm) 33 Emisja pyłków…
Obserwuj
…naszych realizacji na stronie (Wuwuwu).danielniebo12.wixsite.com/zdun…
Obserwuj
…) 166,0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin…
Obserwuj
…0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin (℃) 265,0 Max długość polan (cm) 40 Emisja…
Obserwuj
…0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin (℃) 290,0 Max długość polan (cm) 40 Emisja…
Obserwuj
…wodnego: 54 l Średnica czopucha: 200 mm Sprawność: 83,9% Emisja CO przy 13% O2: 0,1% Temperatura spalin: 210°C…
Obserwuj
…stosowane od niedawna bardzo "delikatne" w użytkowaniu a co za tym idzie większe prawdopodobieństwo uszkodzenia…
Obserwuj
…Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 109,0 Emisja CO (przy 13% O…
Obserwuj
… Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 114,0 Emisja CO (przy 13% O 2…
Obserwuj
…0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,09 Temperatura spalin (℃) 215,0 Max długość polan (cm) 50 Emisja…
Obserwuj
…rekuperacji Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 199,0 Emisja CO (przy 13% O…
Obserwuj
…rekuperacji Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 207,0 Emisja CO…
Obserwuj
…rekuperacji Nie Rodzaj paliwa zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 207,0 Emisja CO…
Obserwuj
… Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,15 Temperatura spalin (℃) 383,0 Max długość polan (cm) 50 Emisja pyłków (pył…
Obserwuj
…grubość żeliwa 8 mm zakres mocy grzewczej od 6 do 13kW posiada ruszt i popielnik, co ułatwia utrzymanie wkładu w…
Obserwuj
…grubość żeliwa 8 mm zakres mocy grzewczej od 6 do 13kW posiada ruszt i popielnik, co ułatwia utrzymanie wkładu w…
Obserwuj
…drewno liściaste wilgotności ≤20% Waga (kg) 115 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura spalin…
Obserwuj
…sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20% Waga (kg) 115 Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w % 0,10 Temperatura…
Ogłoszenia archiwalne
Obserwuj
…zapewnia doskonały widok na płonące drewno, co tworzy przytulną i zachęcającą atmosferę w pomieszczeniu. To idealne…
Obserwuj
…wygaszeniu ognia, co sprawia, że dom pozostaje przyjemnie ciepły przez długie godziny. W przypadku zużycia jakiejkolwiek…
Obserwuj
…Projekt, co czyni go rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, a jednocześnie wydajnym. Warto jednak zauważyć, że wkład…
Obserwuj
…zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności cieplnej, co sprawia, że jest nie tylko estetycznym elementem…
Obserwuj
…11 kW, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 100 m². ✅Efektywność…
Obserwuj
…efektywność grzewczą z estetyką. Charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania, co zapewnia nie…
Obserwuj
… **Zalety:** 1. **Efektywność energetyczna**: Wkład Dorako 3F Basic zapewnia wysoką wydajność grzewczą, co przekłada…
Obserwuj
…technologie pozwalają na optymalne wykorzystanie paliwa, co przekłada się na mniejsze emisje i większą efektywność…
Obserwuj
…✅ Heatro 69L Black to najpopularniejszy model kominka narożnego, charakteryzujący się kompaktowymi wymiarami, co…
Obserwuj
…sprawność na poziomie 78%, wkład efektywnie wykorzystuje paliwo, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji…
Obserwuj
…temperatura. Komora spalania: Wyłożona akubem, z systemem dopalania spalin, co zwiększa sprawność i redukuje emisję…
Obserwuj
…ciepło podczas palenia, co przekłada się na długotrwałe i równomierne ogrzewanie pomieszczeń. Dzięki zastosowanej…
Obserwuj
…! ✅ Charakteryzuje się niezwykłym horyzontalnym kształtem oraz zaokrąglonymi bokami, co zapewnia niespotykaną wizję płomieni…
Obserwuj
…otwierania drzwi. Standardowo wyposażony jest w system czystej szyby, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale…
Obserwuj
…gwarantuje efektywność, co pozwala na oszczędne ogrzewanie i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Ekologiczne spalanie: Wkład…
Obserwuj
…umożliwiają podziwianie tańczących płomieni z różnych perspektyw, co nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wysoka…
Obserwuj
… Solidna budowa: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i odporność na wysokie temperatury, co…
Obserwuj
…cieplny. Ekologiczne spalanie: Spełnia normy ekoprojektu, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i ma niską…
Obserwuj
…Hajduk Volcano 2PT - S charakteryzuje się wysoką sprawnością, co przekłada się na optymalne wykorzystanie paliwa i niższe…
Obserwuj
…(nawet 1 miesiąc bez wybierania popiołu) • Sterowanie pompą CO + CWU • Zestaw czujników, zapalarka, sterownik…
Obserwuj
…jak i wygodę użytkowania. W standardowym wyposażeniu znajdują się nóżki do regulacji wysokości, co ułatwia…
Obserwuj
…paleniska (nawet 1 miesiąc bez wybierania popiołu) • Sterowanie pompą CO + CWU • Zestaw czujników, zapalarka, sterownik…
Obserwuj
… Cechy i Funkcjonalność Wkład posiada narożne drzwiczki o pełnym przeszkleniu, co zapewnia panoramiczny widok…
Obserwuj
…doprowadzenia powietrza, model ten zapewnia optymalne warunki spalania, co przekłada się na wysoką wydajność i komfort…
Obserwuj
…Dzięki zaawansowanej technologii spalania, model ten osiąga sprawność na poziomie 80%, co przekłada się na oszczędność…