Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"dobra cena" w Młoty udarowe

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • Narzędzia wyłącz filtr
  • Młoty udarowe wyłącz filtr
  • Fraza: dobra cena wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Młotowiertarka Młot sds DEWALT D 25033 QS KUCIE stan bdb Germany

      Obserwuj

    • Młotowiertarka Młot sds DEWALT D 25033 QS KUCIE stan bdb Germany

      …młotowiertarka Lepszy mocniejszy model Dewalta z niezawodnej serii 25033 Bardzo dobra, wytrzymała i niezawodna…

      420 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młotowiertarka HILTI TE-1 sds plus stan bdb Germany

      Obserwuj

    • Młotowiertarka HILTI TE-1 sds plus stan bdb Germany

      …Młotowiertarka HILTI TE-1 Oryginał HILTI Germany, bardzo mocna, profesjonalna młotowiertarka Bardzo dobra

      399 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot wyburzeniowy Wacker BH23, stan dobry

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy Wacker BH23, stan dobry

      …Sprzedam młot wyburzeniowy Wacker BH23, młot z 2006roku. Odpala i pracuje bardzo dobrze. Możliwości wysyłki…

      1 800 zł
      FIRMA
    • Makita

      Obserwuj

    • Makita

      …Sprzedam wiertarko młot bardzo duży udar przy wierceniu i młot do kucia który bardzo dobrze sobie radzi zestaw ze skrzynią ładowarką w bardzo dobrym stanie…

      700 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wiertarka udarowa EINHEL BBH 626

      Obserwuj

    • Młot wiertarka udarowa EINHEL BBH 626

      …Dzień dobry. Sprzedam młotowiertarkę EINHEL BBH626. Stan dobry, sprawna. Wycieka olej, więc jest do małego…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy JCB

      Obserwuj

    • Młot udarowy JCB

      …Sprzedam młot udarowy JCB, stan bardzo dobry widoczny na zdjęciach…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot Bosch gsh 5ce

      Obserwuj

    • Młot Bosch gsh 5ce

      …Sprzedam młot wyburzeniowy Bosch stan bardzo dobry, sprawny…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • WIERTARKA UDAROWA DURO PRO D-SB750

      Obserwuj

    • WIERTARKA UDAROWA DURO PRO D-SB750

      …Dzień dobry sprzedam wiertarkę udarową w walizce ,stan igła…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wyburzeniowy McAllister 1500W 40J

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy McAllister 1500W 40J

      …Witam , sprzedam młot wyburzeniowy firmy McAllister 1500W 40J MAC 500BD stan bardzo dobry

      400 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot udarowy Kraftronic KT-BH 1600

      Obserwuj

    • Młot udarowy Kraftronic KT-BH 1600

      …Sprzedam uzywany młot udarowy Kraftronic Einhell o mocy 1600w I energi udaru 4J. Stan bardzo dobry

      140 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wyburzeniowy TITAN TTB811DRH 1700W 50 J komplet

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy TITAN TTB811DRH 1700W 50 J komplet

      …Sprzedam młot wyburzeniowy Titan/ MacAllister. Stan bardzo dobry, 100% sprawny. Waga 16.4 kg, energia udaru aż 50J…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młotowiertarka Makita DHR243

      Obserwuj

    • Młotowiertarka Makita DHR243

      …Młotowiertarka Makita DHR243 W zestawie młotowiertarka w raz z akumulatorem widocznym na zdjęciu. Urządzenie w pełni sprawne w dobrym stanie technicznym. Nr.Art: P949…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MakitaHR 4010C

      Obserwuj

    • MakitaHR 4010C

      …Maszyna w dobrym stanie. W pełni sprawna. Uchwyt sds max- brak nadmiernego zużycia. Akcesoria nie mają luzu. Gotowa do dalszej pracy. Wygodna i poręczna!…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy makita

      Obserwuj

    • Młot udarowy makita

      …Sprzedam profesjonalny młot wyburzeniowy makita HM1812 w bardzo dobrym stanie. Młot posiada system tłumienia drgań AVT. Energia udaru 72,8 J. Więcej info na telefon…

      3 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy FERM

      Obserwuj

    • Młot udarowy FERM

      …Sprzedam młot udarowy firmy ferm 1500w w bardzo dobrym stanie młot jest silny brak pudełka i rączki koszt okolo 40 zl na stanie 1 łopatka 507584561…

      180 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Bomag BT 60 zageszczarka skoczek 2022 rok

      Obserwuj

    • Bomag BT 60 zageszczarka skoczek 2022 rok

      …Zageszczarka Bomag BT 60 czyli tzw. Skoczek z 2022 roku z silnikiem czterotaktowym Honda gx120. Sprawna, Stan oceniam na bardzo dobry. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu…

      3 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • !PROMOCJA! 1800NM bezszczotkowy klucz udarowy GISAM 2x zestaw baterii

      Obserwuj

    • !PROMOCJA! 1800NM bezszczotkowy klucz udarowy GISAM 2x zestaw baterii

      …również w rolnictwie. Sprzedaje go w bardzo dobrej cenie wraz z 2 dla niego bateriami , ładowarką, uchwytem bocznym…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PROMOCJA! 2800NM bezszczotkowy klucz udarowy GISAM 2x zestaw bateri

      Obserwuj

    • PROMOCJA! 2800NM bezszczotkowy klucz udarowy GISAM 2x zestaw bateri

      …również w rolnictwie. Sprzedaje go w bardzo dobrej cenie wraz z 2 dla niego bateriami , ładowarką, uchwytem bocznym…

      499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy DORNN DRH 1010 SDS - stan DB

      Obserwuj

    • Młot udarowy DORNN DRH 1010 SDS - stan DB

      …dłutami i wiertłami. Urządzenie w stanie dobrym, w zestawie z walizką. Cena do negocjacji…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wyburzeniowy GSH 5 CE 1150 W

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy GSH 5 CE 1150 W

      … Szerokość: 105mm Uchwyt: SDS-max Stan bardzo dobry sprowadzony z UE…

      1 150 zł
    • Młot wyburzeniowy Maccalister 1700w 230V 50J Udaru

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy Maccalister 1700w 230V 50J Udaru

      …Sprzedam Młot wyburzeniowy Maccalister 1700w 230V 50J Udaru CENA 600zł Wystawiam FV23% Stan Bardzo dobry Sprawny…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot do BETONU RYOBI ED 382NP z możliwością wiercenia

      Obserwuj

    • Młot do BETONU RYOBI ED 382NP z możliwością wiercenia

      …Młot do BETONU RYOBI ED 382NP z możliwością wiercenia stan:bardzo dobry moc:1100 wat napięcie 230 V wiercenie 300…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • WURTH H 18-MA COMPACT młotowiertarka + dłuto

      Obserwuj

    • WURTH H 18-MA COMPACT młotowiertarka + dłuto

      …% sprawna, stan bardzo dobry. Na sprzęt udzielam 30 dniowej gwarancji rozruchowej. Wysyłka za pobraniem 33zł lub odbiór…

      990 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • EINHELL TE-DH 12 MŁOT UDAROWY

      Obserwuj

    • EINHELL TE-DH 12 MŁOT UDAROWY

      …EINHELL TE-DH 12 MŁOT UDAROWY Używany w bardzo dobrym stanie jak nowy. Opis produktu: Zasilanie: 220-240 V | 50…

      699 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy marki Titan model TTB631SDS duża moc

      Obserwuj

    • Młot udarowy marki Titan model TTB631SDS duża moc

      … Magnezowa skrzynia biegów Przełącznik włącz / wyłącz 6-biegowa Wysyłka kurierem 20 zł Za darmo w Miłosławiu k. Wrześni Stan bardzo dobry

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BOSCH GBH 7-45 DE młot wiercąco-kujący

      Obserwuj

    • BOSCH GBH 7-45 DE młot wiercąco-kujący

      …bardzo dobry. Na sprzęt udzielam 30 dniowej gwarancji rozruchowej. Wysyłka za pobraniem 40zł lub odbiór osobisty…

      1 190 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młotowiertarka BOSCH GBH 18-LI Profesional`

      Obserwuj

    • Młotowiertarka BOSCH GBH 18-LI Profesional`

      … Sprzęt jest używany i może nosić ślady użytkowania. Stan Techniczny oraz wizualny oceniam na dobry

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • młot wyburzeniowy BOSCH GSH16-28

      Obserwuj

    • młot wyburzeniowy BOSCH GSH16-28

      …1700 kg/h. Stan młota określam na bardzo dobry i skuteczny w działaniu…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Milwaukee pce 3 q lekki mlotek kujacy moc 720 w 3.6 jula

      Obserwuj

    • Milwaukee pce 3 q lekki mlotek kujacy moc 720 w 3.6 jula

      …stan bardzo dobry,zadbany--zastosowanie do skuwania wylewek,tynkow,plytek itp,zasosowanie do kucia pod kable,puszki…

      740 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot pneumatyczny antywibracyjny  SULLAIR MK 210

      Obserwuj

    • Młot pneumatyczny antywibracyjny SULLAIR MK 210

      …Młot pneumatyczny firmy Sullair model mk210. Sprzęt używany w bardzo dobrym stanie technicznym. Wizualnie jak na…

      350 zł
      FIRMA
    • Młot Udarowy SDS MAX Titan – Wyburzeniowy Do Betonu Kucia MOCNY nr 021

      Obserwuj

    • Młot Udarowy SDS MAX Titan – Wyburzeniowy Do Betonu Kucia MOCNY nr 021

      …Titan TTB571SDS 1250 W – Młotowiertarka SDS Max Cena: 249 zł | Stan: Bardzo dobry Gwarancja: 30 dni Dostępne…

      249 zł
    • Młotowiertarka TITAN ttb 278 SDS PLUS siła udaru 8J

      Obserwuj

    • Młotowiertarka TITAN ttb 278 SDS PLUS siła udaru 8J

      … Regulacja obrotów Funkcje: wiercenie bez kucia, wiercenie z kuciem, kucie Waga: 6,1 kg Wysyłka kurierem 15 zł Stan bardzo dobry

      280 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 11 E PROFESSIONAL stan bdb Germany

      Obserwuj

    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 11 E PROFESSIONAL stan bdb Germany

      …oryginalną walizką Bosch Profesjonalny, wytrzymały i niezawodny model, Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany…

      1 590 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 E PROFESSIONAL stan bdb Germany

      Obserwuj

    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 E PROFESSIONAL stan bdb Germany

      …walizką Bosch Profesjonalny, wytrzymały i niezawodny model, Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany Bardzo…

      1 190 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 CE PROFESSIONAL sds max Germany

      Obserwuj

    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 CE PROFESSIONAL sds max Germany

      …walizką Bosch Profesjonalny, wytrzymały i niezawodny model, Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany Bardzo…

      1 190 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot kująco wiercący sds max BOSCH GBH 5-40 DCE Professional Germany

      Obserwuj

    • Młot kująco wiercący sds max BOSCH GBH 5-40 DCE Professional Germany

      … Profesjonalny, wytrzymały i niezawodny model, Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany Bardzo mocny młot z…

      1 450 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • MŁOT UDAROWY SDS MAX 1050W TOOLSON PRO-HM 9 MAX

      Obserwuj

    • MŁOT UDAROWY SDS MAX 1050W TOOLSON PRO-HM 9 MAX

      …Bardzo dobry Energia udaru: 9 J Maksymalna moc: 1050 W Kod producenta: PRO-HM 9 Adres Głogowa 46 63-440 Raszków…

      395 zł
      FIRMA
    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 CE PROFESSIONAL sds Max Germany

      Obserwuj

    • Młot udarowy Kujący BOSCH GSH 5 CE PROFESSIONAL sds Max Germany

      …walizką Bosch Profesjonalny, wytrzymały i niezawodny model, Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany Bardzo…

      1 150 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Młot wyburzeniowy Titan 1700W 45J

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy Titan 1700W 45J

      …zestawu wchodzi to co jest widoczne na zdjęciach. Sprzęt jest używany, w bardzo dobrym stanie technicznym - w pełni…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY DSS 3/4" H WURTH

      Obserwuj

    • KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY DSS 3/4" H WURTH

      …szybki wzrost momentu obrotowego Doskonały rozkład masy Dobrze wyważone urządzenie w wytrzymałej obudowie aluminiowej…

      349 zł
      FIRMA
    • młotek ślusarski budowlany Magnusson szczypce ze stali chromowo-wanadowej

      Obserwuj

    • młotek ślusarski budowlany Magnusson szczypce ze stali chromowo-wanadowej

      cena za komplet Młotek ślusarski Magnusson DIN 300 g młotek Magnusan CG 24W 44 Wyposażony w miękki uchwyt…

      58 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wyburzeniowy Einhell BT-DH1600 43J 1600 wat

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy Einhell BT-DH1600 43J 1600 wat

      …pracach budowlanych, remontowych oraz wyburzeniowych. Dzięki temu że jest bardzo dobrze wyważony można bez problemu…

      440 zł
      FIRMA
    • MOCNY młot wyburzeniowy udarowy 3200W 55J KD1738

      Obserwuj

    • MOCNY młot wyburzeniowy udarowy 3200W 55J KD1738

      …wygodną i efektywną pracę. Uchwyt znajduję się w przedniej części młota, zapewniając bardzo dobrą stabilność, doskonałe…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot BOSCH GSH 27VC PROFESSIONAL Wyburzeniowy duży mocny 62J Germany

      Obserwuj

    • Młot BOSCH GSH 27VC PROFESSIONAL Wyburzeniowy duży mocny 62J Germany

      …antywibracyjnym Stan bardzo dobry, nie zniszczony, zadbany Bardzo mocny młot, BARDZO DUŻA SIŁA UDARU AŻ 62J z…

      3 100 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Sprzedam dużego mlota z wiertarką

      Obserwuj

    • Sprzedam dużego mlota z wiertarką

      … bardzo dobry, posiada drobne ślady użytkowania w postaci rys i obić na obudowie. Wszystkie zdjęcia przedstawiają…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • MŁOT WYBURZENIOWY EINHELL BT-DH1600 1600W 43J HEX

      Obserwuj

    • MŁOT WYBURZENIOWY EINHELL BT-DH1600 1600W 43J HEX

      …budowlanych, remontowych oraz wyburzeniowych. Dzięki temu że jest bardzo dobrze wyważony można bez problemu…

      455 zł
      FIRMA
    • DEWALT D25722K MŁOT UDAROWO OBROTOWY SDS MAX

      Obserwuj

    • DEWALT D25722K MŁOT UDAROWO OBROTOWY SDS MAX

      1 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młot wyburzeniowy Hilti TE700  bezszczotkowy FVAT

      Obserwuj

    • Młot wyburzeniowy Hilti TE700 bezszczotkowy FVAT

      … Zalety takiego rozwiązania to: dobre wyważenie (maszyna wydaje się być znacznie lżejsza), zdecydowanie obniżony…

      1 900 zł
      FIRMA
    • MŁOT UDAROWO OBROTOWY EINHELL TE-RH 32 4F 1250W

      Obserwuj

    • MŁOT UDAROWO OBROTOWY EINHELL TE-RH 32 4F 1250W

      …miękkie obszary uchwytu zapewniają wygodną pracę Pneumatyczny mechanizm udarowy zapewniający bardzo dobry napęd…

      300 zł
      FIRMA
    • MŁOT WYBURZENIOWY SDS-MAX EINHELL TE-DH 32

      Obserwuj

    • MŁOT WYBURZENIOWY SDS-MAX EINHELL TE-DH 32

      …przegrzewa się, nie wycieka smar i nie wydziela dziwnych zapachów. Siła bicia, wydajność wysoka. Preferowany do ciężkich prac. Stan bardzo dobry

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Młotowiertarka METABO P7911 PORSCHE DESING

      Obserwuj

    • Młotowiertarka METABO P7911 PORSCHE DESING

      dobrym stanie technicznym. Preferowany odbior osobisty , mozliwa tania wysylka do paczkomatu lub kurierska . Wiecej…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • MŁOT UDAROWY WYBURZENIOWY PowerPLUS POWX1186 48J 1600W SDS HEX 2000 u

      Obserwuj

    • MŁOT UDAROWY WYBURZENIOWY PowerPLUS POWX1186 48J 1600W SDS HEX 2000 u

      …Fabrycznie NOWY CENA sklepowa dla TEGO modelu około 1300 zł. KUPUJESZ konkretny FIRMOWY sprzęt w b. dobrej cenie

      900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • MŁOT UDAROWO-OBROTOWY TE-RH 32-1600 4F

      Obserwuj

    • MŁOT UDAROWO-OBROTOWY TE-RH 32-1600 4F

      …MŁOT UDAROWO-OBROTOWY TE-RH 32-1600 4F cena 205 zł Więcej przedmiotów na mojej stronie markoll.pl wystarczy wpisać…

      205 zł
      FIRMA
    • Młot udarowo-obrotowy EINHELL TE-RH 28 5F 950 wat

      Obserwuj

    • Młot udarowo-obrotowy EINHELL TE-RH 28 5F 950 wat

      …zapewnia bardzo dobre przyspieszenie. Za pomocą jednego przełącznika pozycyjnego można wybrać wszystkie funkcje. Miękkie…

      207 zł
      FIRMA
    • Makita DHR243Z Akumulatorowa młotowiertarka 18V SDS Plus 2J

      Obserwuj

    • Makita DHR243Z Akumulatorowa młotowiertarka 18V SDS Plus 2J

      … Nie współpracuje z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah) Kompaktowa budowa oraz dobre wyważenie zapewnia większą…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • DOBRY STAN MŁOTOWIERTARKA CELMA Professional PRWg 26GEO SDS Plus 850 W

      Obserwuj

    • DOBRY STAN MŁOTOWIERTARKA CELMA Professional PRWg 26GEO SDS Plus 850 W

      …zdjęć, napisz. W razie jakichkolwiek pytań proszę o wiadomość lub telefon. Cena do ewentualnej negocjacji…

      349 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • MŁOT UDAROWO-OBROTOWY TE-RH 32-1600 4F

      Obserwuj

    • MŁOT UDAROWO-OBROTOWY TE-RH 32-1600 4F

      …zapewniający bardzo dobry napęd Solidny uchwyt narzędziowy SDS-plus z funkcją półautomatyczną Elektronika prędkości do…

      250 zł
      FIRMA
    • 0611265100 GBH 8-45 D Młot udarowo-obrotowy Bosch z uchwytem SDS max

      Obserwuj

    • 0611265100 GBH 8-45 D Młot udarowo-obrotowy Bosch z uchwytem SDS max

      …w domu czy dla majsterkowiczów. Nasz zespół fachowych doradców bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i…

      3 650 zł
      do negocjacji
      FIRMA

Ogłoszenia archiwalne

    • Młotowiertarka Wurth H18-MA bliźniak Bosch GBH 18V-EC

      Obserwuj

    • Młotowiertarka milwaukee
    • Młotowiertarka milwaukee

      …Dzień dobry mam do sprzedania młotowiertarka marki milwaukee sprzęt nie wiem czy działa nie mam jak sprawdzić brak…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia