Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"dobra cena" w Silniki

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Dom i Ogród wyłącz filtr
  • Narzędzia wyłącz filtr
  • Części do elektronarzędzi wyłącz filtr
  • Silniki wyłącz filtr
  • Fraza: dobra cena wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Tajga silnik dobra kompresja *1584

      Obserwuj

    • Tajga silnik dobra kompresja *1584

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny

      …Dzień dobry Mam na sprzedaż silnik elektryczny W razie pytań proszę o kontakt…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik NIDEC WU126U50E00

      Obserwuj

    • Silnik NIDEC WU126U50E00

      …Silnik NIDEC WU126U50E00 Silnik jest sprawny 100% i w dobrym stanie…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wyciągarka z silnikiem hamulcowym

      Obserwuj

    • Wyciągarka z silnikiem hamulcowym

      …Silnik 1.1kw z hamulcem. Bardzo dobre rozwiązanie. Więcej informacji udzielę telefonicznie…

      290 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • nowy nieużywany silnik spalinowy pilarki Drużba elektron 4

      Obserwuj

    • nowy nieużywany silnik spalinowy pilarki Drużba elektron 4

      …jak w opisie, stan bardzo dobry, nowy !!zapraszam…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 2.2 kw

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 2.2 kw

      …Silnik 2.2 kw stan b dobry gwarancja 1 miesiac ANTRIEBESTECHNIK…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • silnik elektryczny 230v  2800obr

      Obserwuj

    • silnik elektryczny 230v 2800obr

      …Sprzedam silnik elektryczny 2800 obr 230v sprawny ,stan bardzo dobry.kon.tylko tel…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny trzy fazowy z pompą hydrauliczna

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny trzy fazowy z pompą hydrauliczna

      …Witam. Sprzedam silnik elektryczny 3 fazowy z pompa hydrauliczna w bardzo dobrym stanie . Malo uzywany. Mozliwosc wysylki…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Hatz E80 FG

      Obserwuj

    • Silnik Hatz E80 FG

      …Sprzedam silnik Hatz mocy 10 koni w bardzo dobrym stanie zainteresowanym mogę podesłać film z pracy silnika…

      2 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 5kw

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 5kw

      …Sprzedam silnik elektryczny 5kw. Stan dobry. Obroty tego silnika 1450 . Cena 450 zł mogę opuścić 50 zł. Odbiór osobisty…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny

      …Sprzedam silnik elektryczny 7,5 kw Stan dobry. Odbiór Obroty tego silnika to 2900. Silnik był od dmuchawy do siana…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Briggs&stratton Vanguard Luparka /Rebak 18 Ton

      Obserwuj

    • Silnik Briggs&stratton Vanguard Luparka /Rebak 18 Ton

      …b.dobry Sprzedam w Calosci lub na czesci Zamienne.. Przywiezionyn z Dani . Stan b.dobry . Podana cena dotyczy…

      280 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 5.5 kw 3-fazowy na wózku

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 5.5 kw 3-fazowy na wózku

      …Sprzedam silnik elektryczny 5.5 kw 3-fazowy na wózku stan bardzo dobry. Odbiór osobisty…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 11kW

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 11kW

      …Sprzedam silnik elektryczny 3 fazowy 11kW 1460 obr/min z włacznikiem. Stan dobry Wszystkie informacje telefonicznie 606#908#026…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik siłowy

      Obserwuj

    • Silnik siłowy

      …Dzień dobry posiadam na sprzedaż silnik widoczny na zdjęciu silnik na wózku moc 7,5 kW z włącznikiem zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 230 V  0,18kw

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 230 V 0,18kw

      …Sprzedam silnik elektryczny 230v 0,18 kw sprawny gabarytowo mały stan bardzo dobry polecam kont.tylko tel…

      105 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny - Likwidacja gospodarstw a

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny - Likwidacja gospodarstw a

      …Sprzedam silnik elektryczny. Stan dobry serwisowany na bierząco. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Posiadam…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik od pralki automatycznej 300w z kołem i paskiem

      Obserwuj

    • Silnik od pralki automatycznej 300w z kołem i paskiem

      …Silnik od pralki automatycznej 300w z kołem i paskiem w bardzo dobrym stanie Proszę dzwonić na pewno się dogadamy…

      95 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny

      …Witam. Do sprzedania silnik elektryczny. Stan bardzo dobry, 100 % sprawny. Inne silniki w dalszych moich…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik 1.3kwdo rożnych zastosowań od pompy hydroforu

      Obserwuj

    • Silnik 1.3kwdo rożnych zastosowań od pompy hydroforu

      …Silnik wilo 1.3 kw stan bardzo dobry oczywiście sprawny lekko zakurzony Do rożnych zastosowań…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik do krajzegi

      Obserwuj

    • Silnik do krajzegi

      …Silnik do krajzegi wolnoobrotowy. Na wózku z kołami. 5.5 kV Rok produkcji - 1974 Stan techniczny - bardzo dobry. W…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kompresor kompresator pompka sprezarka

      Obserwuj

    • Kompresor kompresator pompka sprezarka

      …moje inne ogloszenia P ręty rezotexowe charakteryzują się bardzo dobrą skrawalnością, dobrą odpornością mechaniczną…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silniki elektryczny oraz wałek do piły stołowej

      Obserwuj

    • Silniki elektryczny oraz wałek do piły stołowej

      …Witam mam do sprzedania silnik elektryczny 4 kw /380v w bardzo dobrym stanie oraz wałek do piły na dwa pasy też są…

      450 zł
      FIRMA
    • silnik elektryczny kołnieżowy 3 fazowy

      Obserwuj

    • silnik elektryczny kołnieżowy 3 fazowy

      …sprzedam silnik 3 fazowy kołnieżowy silnik sprawny stan bardzo dobry bez luzów i szumów 230/380 v 0,18 kw 1360…

      105 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny z wózkiem 10kw, 2930 obr/min

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny z wózkiem 10kw, 2930 obr/min

      dobrym stanie.Nadaje się do zastosowań przemysłowych lub warsztatowych. Posiadam również silnik 10 kw 2201 obr/min o wadze 182kg…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Indukcyjny silnik trójfazowy 5,5 kW 2890 obr/min IP44

      Obserwuj

    • Indukcyjny silnik trójfazowy 5,5 kW 2890 obr/min IP44

      …Dzień dobry Na sprzedaż sprawny indukcyjny silnik trójfazowy o parametrach takich jak na tabliczce znamionowej. Na stanie mam jeszcze drugi taki sam. Tel.: 7*3*2*9*7*7*9*9*6…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik  3-faz, 2,2 kW , wałek do krajzegi

      Obserwuj

    • Silnik 3-faz, 2,2 kW , wałek do krajzegi

      …Sprzedam silnik 3-faz. 2,2 kW , 2850 obr/min- sprawny i wałek z łożyskami wahliwymi - dobry stan . Silnik - 200,00…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik z rozłącznikiem

      Obserwuj

    • Silnik z rozłącznikiem

      …Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż silnik elektryczny firmy VEM bez tabliczki znamieniowej. Został sprawdzony przez…

      230 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik  Spalinowy KOHLER Komercyjny Wzmacniany

      Obserwuj

    • Silnik Spalinowy KOHLER Komercyjny Wzmacniany

      …Posiadam do Sprzedania Silnik Spalinowy KOHLER Komercyjny Wzmacniany Przywiezionyn z Dani Stan b.dobry

      355 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Spalinowy Tecumseh 2 x Twin Duzy 2 Cylindrowy

      Obserwuj

    • Silnik Spalinowy Tecumseh 2 x Twin Duzy 2 Cylindrowy

      dobry . Podana cena dotyczy samej obudowy filtra powietrza , Dodatkowe informacje pod podanym nr Telefonu…

      355 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Spalinowy LOMBARDINI 6LD Diesel Sprawny nz Dani

      Obserwuj

    • Silnik Spalinowy LOMBARDINI 6LD Diesel Sprawny nz Dani

      …Posiadam do Sprzedania Silnik Spalinowy LOMBARDINI 6LD Diesel Sprawny Przywiezionyn z Dani Stan b.dobry

      255 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ROTEK Silnik Diesla Spalinowy kompletny

      Obserwuj

    • ROTEK Silnik Diesla Spalinowy kompletny

      …Sprzedam ROTEK Silnik Diesla Spalinowy kompletny Silnik zddemontowany z pompy Hydraulicznej Stan b. dobry

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Spalinowy Diesel Yanmar L100 / L40 Czesci Zamienne

      Obserwuj

    • Silnik Spalinowy Diesel Yanmar L100 / L40 Czesci Zamienne

      … Przywiezionyn z Dani Stan b.dobry . Podana cena dotyczy samej obudowy filtra powietrza , kpl Dodatkowe…

      240 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Diesel 1 Cylindrowy Wysokoprezny jak Nowy Yanmar

      Obserwuj

    • Silnik Diesel 1 Cylindrowy Wysokoprezny jak Nowy Yanmar

      … Kontakt tylko telefoniczny Tel 8..8..1..3..2..2..4..0..4 Nie Korzysma -Nie Sprawdzam E-mail i SMS Stan b.dobry jak Nowy…

      1 750 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 11 KW Polski INDUKTA 1460 obr/min

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 11 KW Polski INDUKTA 1460 obr/min

      …włącznikiem. Stan silnika bardzo dobry w 100% sprawny , cicho pracuje nie dużo pracował przechowywany w garażu, porządna…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik STIHL 029 039 MS290 MS390 56,5 cm3 3,7 KM PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Silnik STIHL 029 039 MS290 MS390 56,5 cm3 3,7 KM

      …wymagających pracach leśnych i budowlanych. Dzięki pojemności 56,5 cm³ oraz mocy 3,7 KM, jednostka oferuje bardzo dobre

      320 zł
    • Silnik 1,5 2,2 3kW 3,5 4 5,5 kW 1400 2800 obrotów 220v 380v

      Obserwuj

    • Silnik 1,5 2,2 3kW 3,5 4 5,5 kW 1400 2800 obrotów 220v 380v

      …Dzień dobry! Uwaga! Cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1szt. silnika elektrycznego o mocy 1,5kW 2800 obr./min 230v…

      449 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,18kW 400V 1310obr 3FAZOWY [3393]

      Obserwuj

    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,18kW 400V 1310obr 3FAZOWY [3393]

      …lub lewy   Bardzo dobrej jakości trójfazowy silnik indukcyjny — parametry znacznie przewyższają najtańsze chińskie…

      214 zł
      FIRMA
    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,37kW 400V 1370obr 3FAZOWY [3395]

      Obserwuj

    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,37kW 400V 1370obr 3FAZOWY [3395]

      …lub lewy   Bardzo dobrej jakości trójfazowy silnik indukcyjny — parametry znacznie przewyższają najtańsze chińskie…

      250 zł
      FIRMA
    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,09kW 400V 2800Obr 3FAZOWY [4019]

      Obserwuj

    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,09kW 400V 2800Obr 3FAZOWY [4019]

      …lub lewy ↺ Bardzo dobrej jakości trójfazowy silnik indukcyjny — parametry znacznie przewyższają najtańsze chińskie…

      176 zł
      FIRMA
    • SILNIK Elektryczny 0,37kW 400V 2750 OBR 3FAZOWY [4005]

      Obserwuj

    • SILNIK Elektryczny 0,37kW 400V 2750 OBR 3FAZOWY [4005]

      …lewy Bardzo dobrej jakości trójfazowy silnik indukcyjny — parametry znacznie przewyższają najtańsze chińskie…

      226 zł
      FIRMA
    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,25kW 400V 2780 OBR 3FAZOWY [4004]

      Obserwuj

    • SILNIK ELEKTRYCZNY 0,25kW 400V 2780 OBR 3FAZOWY [4004]

      …obrotów: ↻ prawy lub lewy ↺ Bardzo dobrej jakości trójfazowy silnik indukcyjny — parametry znacznie przewyższają…

      210 zł
      FIRMA

Ogłoszenia archiwalne

    • silnik  elektryczny

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 1,5kw

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 10 KW + przewód
    • Silnik elektryczny 10 KW + przewód

      …Sprzedam silnik elektryczny 10kw na wózku. Silnik w dobrym stanie Do silnika dokładam przewód z wtyczką pasującą do silnika (około 6 metrów)…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik elektryczny 3kw 2880obr
    • Silnik elektryczny 3kw 2880obr

      …Silnik elektryczny 3kw 2880 obr/min .Silnik w stanie bardzo dobrym 100procent sprawny . Możliwość wysyłki kurierem (waga 26 kg) lub odbioru osobistego .Silnik praktycznie nowy…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw podłączenia regulatora obrotów silnika Tecumseh

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 0,55kw; 0,75kw1,1kw ;1,5,kw 1400 obrotów

      Obserwuj

    • Odśnieżarka honda bez silnika

      Obserwuj

    • Silnik elektryczny 230v
    • Silnik elektryczny 230v

      …Dzień dobry, Sprzedam dwie palety silników elektrycznych 230V w stanie używanym. Widoczne na zdjęciu silniki…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Silnik Tecumseh- części

      Obserwuj

    • Wał korbowy silnika Tecumseh Vantage 35

      Obserwuj

Wyniki: 1-52
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia