0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Wózki
dolnośląskie

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Wózki >

Wózki dolnośląskie

Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:

Wyróżnione (1)

Pozostałe ogłoszenia (567)

Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Wózki dziecięce to mobilne pojazdy, które służą do przewożenia niemowląt i małych dzieci. Pierwsze wózki na szeroką skalę pojawiły się dosyć późno, bo dopiero w XIX wieku. Początkowo były wykonywane z drewna oraz z wikliny i posiadały już takie zaawansowane elementy jak hamulec, parasol i uchwyt na parasol, charakterystyczne również dla obecnych pojazdów dla niemowląt.

Współczesne wózki dziecięce są stale udoskonalane i można je podzielić na kilka rodzajów. Do najczęściej wybieranych można zaliczyć wózki dziecięce wielofunkcyjne, głębokie, spacerówki i bliźniacze. Większość modeli posiada cztery koła, chociaż spotykane są również wersje trzykołowe. Zazwyczaj mają one większy ciężar, by zapewnić stabilność pojazdu i bezpieczeństwo dziecku.

Nowoczesne wózki dla niemowląt i małych dzieci są rozbudowane o wiele praktycznych funkcji i zabezpieczeń. Można wśród nich wymienić różne systemy zawieszenia, amortyzatory, hamulce, a także możliwość składania wózka jedną ręką, regulowane wysokości rączki, zarówno teleskopowej, jak i przegubowej. Niektóre modele wózków mają również opcję zmiany położenia rączki z jednej strony na drugą, tak jest najczęściej w przypadku pojazdów wielofunkcyjnych i spacerowych.

Jeśli twoja rodzina niebawem się powiększy, a ty szukasz bezpiecznego pojazdu dla malucha, zerknij na ogłoszenia lokalne dolnośląskie, w których znajdziesz ogromny wybór spacerówek, wózków głębokich, wielofunkcyjnych i bliźniaczych. Nie trać pieniędzy na zakup drogiego wózka dziecięcego, sprawdź anonse z tanimi, używanymi lub nowymi pojazdami dla najmłodszych.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry