Do sprzedaży mieszkanie Gdynia Poziomkowa 96.2m2 4-pokojowe
- 09 Maj 02:33
- Nr ogłoszenia: 72489298
PARTNER PREMIUM
1 / 12
- Oferta od firmy
- Rynek wtórny
- Cena za m² 6309 zł/m²
- Powierzchnia 126 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 4
- Materiał budynku cegła
- Rok budowy 1996
- Forma własności własność
- Piętro 2
Prezentujemy mieszkanie idealne dla dużej rodziny.
Wyjątkowe mieszkanie w Dąbrowie - przestronne, jasne.
Lokalizacja, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i doskonała komunikacja z Trójmiastem - wszystko, co potrzebujesz w zasięgu ręki!
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 96,2 m2.
Na mieszkanie składa się salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, antresola, przedpokój. Z salonu jest wyjście na balkon.
W pobliżu infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły, przedszkola i żłobki.
Przynależna piwnica ma powierzchnię 2,6 m2.
Przynależny do lokalu garaż o powierzchni 15,7 m2, w cenie 75 000 zł.
Stan prawny to własność, jest założona księga wieczysta. Czynsz wynosi 668 zł.
Zapraszam na prezentację.
Dodatkowe informacje
- miejsce parkingowe
795 000 zł
6309 zł/m²