Diabolini xb 30 150 po remoncie.PILNE.
- 15 Mar 09:53
- Nr ogłoszenia: 58550654
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Diabolini
- Stan używane
- Lakier akryl
- Typ silnika czterosuwowy
- Typ cross
- Rok produkcji 2009
- Przebieg 2 km
- Pojemność silnika 150 cm³
- Moc 16 KM
- Paliwo benzyna
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Rodzaj napędu łańcuch
- Pochodzenie kupiony w Polsce
- Kolor czerwony
Witam. Mam na sprzedaż crossa Diabolini 150, używany sporadycznie niedzielami. Stan oceniam na idealny. Sprzedaje z powodu planu zakupu fiata 126p. Dorzucam dużo częsci w bdb stanie. Wymienione zostało
Opona tył
Opona przód
Dętka
Wachacz
Łożyska wachacza
Lagi
Amortyzator
Tłumik
Łącznik wachacza
Łożyska łącznika
Łożyska wachacza
Tarcza ham. Przód
Klocki ham. Tył i przód
Kpl. napęd
Filtr powietza gąbkowy
Tłok
Olej elf 10w40
Filtr oleju
Gaźnik pz 26
Manetki
Rolgaz
Wężyki itp
Linka gazu
Klamki niełamliwe
Hłodnica oleju
Manometr ciśnienia oleju
Kranik paliwa
Wyłącznik zapłonu
Stacyjka
Kopka
Uszczelka pokrywy magneta
wszystkie stare częsci do wglądu. odpowiadam na pytania telefonicznie.
Motocykl jest wyjątkowy bo posiada chłodnice oleju i manometr ciśnienia. Motorek do szybkiego zawalannia jak i spokojnej jazdy bardzo silny. Pali od 1 kopa zimny czy ciepły. Pozdrawiam i zachęcam do kupna.
1 300 zł
