0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

1 170

Destylator Automat Elektryczny 50L Szeroki Wlew

Destylator Automat Elektryczny 50L Szeroki Wlew Kotlin
Szczegóły ogłoszenia
Przedmiotem aukcji jest kompletny - gotowy do użytku, Automatyczny elektryczny destylator 50l LUB 30l z szerokim wlewem,  kolumna łączona typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (180cm) . Dzięki zastosowaniu sterownika z dwoma sondami praca na tym sprzęcie jest dziecinnie prosta - wystarczy zalać zbiornik i włączyć przycisk start - resztę zrobi za nas sterownik. Dużym atutem jest zastosowanie łączonej kolumny oraz szerokiego wlewu - ułatwia to utrzymanie sprzętu w czystości. Jest to świetny sprzęt zaprojektowany w taki sposób aby produkt końcowy był najlepszej jakości (90-93% od początku do końca procesu). Idealny dla klientów, którzy cenią walory smakowe i zapachowe.

Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia. Tylko u nas otrzymujecie Państwo gwarancje na zakupione destylatory, a do każdego zakupu dołączamy rachunek. Kupuj u sprawdzonego sprzedawcy.
Obsługa klientów: +48 794 039 072 ; +48 602 268 716 

W skład zestawu wchodzi:
 
1. Beczka KEG z szerokim wlewem wysokość 60cm do wyboru 50l lub 30l wykonana z blachy kwasoodpornej - ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest kryza mocująca kolumnę + przejściówka do szybkiego zalewania. (za dodatkową opłatą złącze SMS), sonda na termometr,mufa 3/4'' pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4" pod grzałkę.
2. Automatyczny sterownik z dwoma sondami, oraz z zestawem grubych przewodów i wtyczek do podłączenia napięcia i grzałek. Dzięki sterownikowi destylator jest praktycznie bez obsługowy - wystarczy zalać zbiornik uruchomić chłodzenie wcisnąć start i można zostawić sprzęt - reszta zrobi się sama włącznie z odcięciem zasilania po zakończeniu destylacji.
3. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4" o mocy 2000W + 1500W - w sumie 3500W. Do grzałki jest dołączony przewód z wtyczką 1m i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.
4. Kolumna destylacyjna typu ZIMNE PALCE - reflux wewnętrzny, wysokość 120cm - nasz sprzęt posiada łączenie na 2/3 wysokości - ułatwia ono znacznie obsługę podczas wyciągania wypełnienia do czyszczenia. Kolumna składa się z dwóch elementów (króciec z rury fi60,3mm długość 700mm, oraz głowica wysokość 500mm 6 zimnych palców). W cenie podstawowej mocowanie do beczki i łączenie kolumny jest wykonane na kryzach - za dodatkową opłatą montujemy szybko-złącza SMS, lub TRI-CLAMP 
5. Duży odstojnik z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.
6. Duża chłodnica wykonana z rury fi60,3 mm, w którą wspawana jest 3m wężownica z rury fi8*1. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu 
7. Precyzyjny termometr elektroniczny z wyświetlaczem osadzonym w ramce. Wskazuje on temperaturę oparów na szczycie kolumny. Termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pokazujący temperaturę cieczy w beczce.8. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.
9. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem
10. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą
11. Szybko-złączka umożliwiająca podłączenie wody, lub złączka gumowa pasująca na większość kranów.
 12.Wypełnienie kolumny - dziewięć druciaków kwasoodpornych (za dodatkową opłatą wypełnienie miedziane)
13. Kulowy zawór spustowy 3/4" ułatwiający opróżnienie beczki.
Tylko u nas znajdą Państwo pełen asortyment destylatorów od zwykłych typu POT-STIL na podstawie szybkowarów 5,7,9,12,15,17l, na podstawie kega 50l lub 30l, z refluksem (zimne palce), aabratek, oraz pełen asortyment akcesoriów do destylacji. Wykonujemy zamówienia indywidualne
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:
 • biuro
 • PHUP JAKUBOWSKI
  Wola Książęca (wielkopolskie)

794 039  XXX « Pokaż numer

Wspomnij, że ofertę znalazłeś na Sprzedajemy.pl

Napisz wiadomość
Kliknij aby zobaczyć lokalizację na mapie
Napisz wiadomość
Dodaj załącznik Zaloguj się
 
Kupuj bezpiecznie!
 • Nigdy nie płać z góry ogłoszeniodawcy.
 • Nie przelewaj pieniędzy ani
  nie wysyłaj ich pocztą.
 • Nie podawaj danych swojej
  karty kredytowej.
Numer ogłoszenia: 53421491   |   Dodano: 07 Wrz 09:10   |   Liczba odsłon: 189
Wczoraj 14:35
Cała Polska

Radom

13 Maj 18:30

Lipno

04 Gru 15:53

Biłgoraj

28 Paź 16:54
 • DE50 Automat destylator bimber kolumna alkohol
 • W czasie całego procesu zalecana jest kontrola jak dla każdego » urządzenia elektrycznego APARAT SKONSTRUOWANY JEST GŁÓWNIE W CELU UZYSKANIA 96% DESTYLATU, BEZBARWNEGO, BEZ ZAPACHOWEGO, BEZSMAKOWEGO. TYLKO W NASZEJ FIR…
 • 7 600 zł

Ostrołęka

07 Maj 14:55
 • destylator elektryczny keg 50 l/lub30l
 • Kompletna KOLUMNA do destylatora + keg elektryczny. W komplecie » znajduje się podwójna grzałka do podgrzewania cieczy o mocy 2 x 2000W wkręcana na gwincie 5/4. Podwójna grzałka destylatora wyposażona jest w oddzieln…
 • 999 zł

Lipno

Poradnik kupującego
Jak udekorować okno w kuchni?
W kuchni, tak jak w każdym innym pomieszczeniu, warto zadbać o wystrój. Powinniśmy postarać się o to, by i to wnętrze nabrało charakteru. Dodatki, ku… więcej»Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry