Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Motocykle, skutery, quady > Derbi

Derbi Senda 125

  • 10 Maj 19:16
  • Nr ogłoszenia: 73432386
1 / 2
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Derbi
  • Stan używane
  • Typ silnika czterosuwowy
  • Typ cross
  • Rok produkcji 2008
  • Przebieg 3000 km
  • Pojemność silnika 125 cm³
  • Moc 15 KM
  • Stan techniczny nieuszkodzony
Witam sprzedam Derbi sende swap 125 Bez homologacji Zostało wymienione -Nowa głowica -Cylinder -Tłok -Pokrywa sprzęgła -Zestaw naprawczy gaźnika (od tego czasu wyjeżdżone bak paliwa) -Nowy akumulator -Nowa kompletna instalacja elektryczna -Dołożona lampa z tyłu oraz halogen z przodu -Handbary -Nowa dętka tył Dorzucam opony SM Odpalanie z rozrusznika jak i na kopke Oraz stare części do wglądu i paragony Cena 3000 do nego

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

3 000 zł
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia