Obserwuj JABŁKA tanio !! 1,50 zł kg. Różne odmiany …opakowanie. Można też wybrać sobie samemu. Jabłka idealne do jedzenia, na soki, suszenie, na musy. Cena 1.50 zł kg… 1,50 zł do negocjacji OSOBA PRYWATNA