-
Obserwuj
-
JABŁKA tanio !! 1,50 zł kg. Różne odmiany
…opakowanie. Można też wybrać sobie samemu. Jabłka idealne do jedzenia, na soki, suszenie, na musy. Cena 1.50 zł kg…
1,50 złdo negocjacjiOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…opakowanie. Można też wybrać sobie samemu. Jabłka idealne do jedzenia, na soki, suszenie, na musy. Cena 1.50 zł kg…
Obserwuj
…Witam serdecznie. Sprzedam jabłka suszone z własnego ogrodu wydrążone. Cena za 1 kg. Zapraszam…
Obserwuj
…Szampion, Jonag Antonówka -mniejsza 0,98 zł.kg - większe i duże po 1,98 zł/kg Jabłka czerwone po 0,98 zł zł/kg…
Obserwuj
…Witam Serdecznie posiadam na sprzedaż Jabłka z własnego sadu oraz Soki z jabłek . Odmiany jabłek oraz cena za 1kg…
Obserwuj
…Witam Serdecznie posiadam na sprzedaż Jabłka z własnego sadu oraz Soki z jabłek . Odmiany jabłek oraz cena za 1kg…
Obserwuj
…Do sprzedania śliwka węgierka. Mam również do sprzedania jabłka oraz gruszki suszone w plastrach. Wszystkie owoce krajowe ,pakowane po 5 kg. Wystawiam FV. Cena brutto…
Obserwuj
…nasiennymi. Na litr naszego octu jabłkowego przypada 0,8 kg kilograma całych jabłek!…
Obserwuj
…Witam mam do sprzedania z dostawą do domu. Jaja wolny wybieg Ziemniaki 15 kg Irga Catania Królowa Anna Arrow…
Obserwuj
…włoskiego na occie jabłkowym: 100 ml - 44,90 zł 200 ml - 89,90 zł Orzechy laskowe - 11,50 zł/kg/ Także jabłka…
Obserwuj
… jabłko jeżyna. pigwa dynia. czereśnia Możliwa wysyłka DPD do punktu do 2 kg (10zł) DPD kurier przedpłata [13zł] pobranie kurier {20zł}…
Obserwuj
…29zl kg Marchew 7zl kg Pietruszka z nacią 10zl Dynia hokkaido 10zl szt Cukinia 5zl szt Ogórki (tunelowe) 17zl kg…
Ogłoszenia archiwalne
…Sprzedam Jabłka odmiany Gala i Champion 2.50zł/kg. Jabłka słodkie,soczyste w smaku. Odbiory możliwe Sompolno,Babiak,Skulsk,Slesin,Konin,Pątnów…
…czyli do około 11:00 może 12:00. W tym miejscu jabłka będą sprzedawane w workach po 3 kg w cenie 10 zł za worek…
…czyli do około 11:00 może 12:00. W tym miejscu jabłka będą sprzedawane w workach po 3 kg w cenie 10 zł za worek…