-
Obserwuj
-
Sprzedam naturalne miody z naszej pasieki
…słoikach). Aktualnie w ofercie: Akacjowy 1,2kg 2022 - 41zł Faceliowy 1,2kg 2023 - 41zł Fasolowy 1,2kg 2022 - 42zł…
40 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…słoikach). Aktualnie w ofercie: Akacjowy 1,2kg 2022 - 41zł Faceliowy 1,2kg 2023 - 41zł Fasolowy 1,2kg 2022 - 42zł…
Obserwuj
…Sprzedam miód z własnej pasieki zlokalizowanej w Radostkowie, gmina Mykanów Rzepakowy 1,1 kg - 40 zł Kasztanowo…
Obserwuj
…Witam sprzedam jajka wiejskie z własnej hodowli Xl - 1.2 zł/szt L - 1.1 zł/szt…
Obserwuj
…Ser 20 zł 1kg Mleko 3 zł 1 litr Śmietana 15 zł 1 litr Maślanka 5 zł 1 litr Serwatka 3 zł litr Jaja 1,30 sztuka Ziemniaki jadalne odmiany Mariola i Red Sonia 2 zł za 1kg…
Obserwuj
…Sprzedam ziemniak EKO Denar jadalne przekrój kremowy do gotowania na frytki kopytka na placki itd tel 5.0.5.1.1.5.1.6.5…
Obserwuj
…Indywidualna Racja Żywnościowa S-RG 1 1DOS. Racja całodzienna. Podana cena za 1 sztukę. Posiadam łącznie 3 szt…
Obserwuj
…Sprzedam miód 100% naturalny bez cukru i antybiotyków. Waga netto od 1.4 do 1.5kg. możliwa wysyłka lub odbiór osobisty…
Obserwuj
…Sprzedam jaja z wolnego wybiegu żółtka pomarańczowe karmione wlasna pasza : kokurydza pszenica jęczmień kapusta marchew tel 5.0.5.1.1.5.1.6.5…
Obserwuj
…czerwca [jaśniejszy] - Miód z lipca [ciemniejszy] Cena: 40 zł za słoik (900 ml). Przy zakupie 10 słoików i więcej – 35…
Obserwuj
…dostawą na terenie całego kraju kurierem lub do paczkomatu Średnia cena za słoik: 24,99 zł Gotowe, domowe dania obiadowe…
Obserwuj
…cywilizacji. Miód rzepakowy słój 0.9 - 1.25 kg miodu cena 35 zl. Miód Mniszkowy 1.25 kg - 35 zł Miód Lipowy 1.25…
Obserwuj
…Witam posiadam w sprzedazy Olej rzepakowy 1 l Bardzo dobra cena, ilości calopojazdowe…
Obserwuj
…Sprzedam 1 kg grzybów suszonych. Głównie prawdziwki. 100% bez robaków. Sprzedaje że słojem…
Obserwuj
…do samodzielnego zmielenia na mąkę pełnoziarnistą w dogodnym czasie i ilości. Cena - 10 za kg. Dla…
Obserwuj
…Witam sprzedam suszona lipa kwiat zbierane w tym roku suszone w ciemnym i suchym miejscu Cena za 1 kg…
Obserwuj
…Kasza Jęczmienna Wiejska 1 kg Data ważności: kwiecień 2026 r. Wysyłka lub odbiór osobisty Warszawa…
Obserwuj
…własnego certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego. Cena 20 zł/kg. Dla zainteresowanych certyfikat oczywiście do wglądu. Zapraszam serdecznie do kontaktu 5*1*1-1*0*0-9*7*2…
Obserwuj
…Sprzedam ogórki gruntowe świeżo zbierane koperek gratis więcej informacji pod numerem telefonu 5 7 4 9 1 0 8 1 9…
Obserwuj
…olej. Kwasy tłuszczowe występujące w oleju arachidowym w największych ilościach to: oleinowy (omega-9) – 36,4-67,1…
Obserwuj
…pszennej aromatyczny, chrupiący i pyszny, na bazie naturalnych składników. Blacha 26 x13cm. Cena za 1 sztukę 15 zł…
Obserwuj
…Sprzedam swojskie jajka 1.00 sztuka mogę dowieźć do Łap zamówienia na numer telefonu 6*9*0*4"9*3*5*4*0…
Obserwuj
…Kawa ziarnista Dallmayr 1 kg 7 sztuk, termin ważności do 06.2024 i 08.2024. Opakowania są nienaruszone , wysyłka 14 zł lub odbiór osobisty. Cena za sztukę…
Obserwuj
…dostępne są w kilku rozmiarach: - na 1 słoik o pojemności 0,5 l (12 x 11 x 16 cm) - 23 zł - na 2 słoiki o pojemności…
Obserwuj
…Lavazza Qualita Oro 3 kg kawa ziarnista (3 opakowania po 1 kg). Termin do 05/2027…
Obserwuj
…Witam Sprzedam Jajka wiejskie od kur z własnej hodowli. Karmione zboże, warzywami, owocami Jajka zwykle 1,40zl szt Jajka duże 2 żółtka 1,50zl szt Zapraszam…
Obserwuj
…Posiadam miód wielokwiatowy z 2025 roku..Miód w słoikach 815ml . 1kg miodu.Mozliwa wysylka.Zapraszam do kontaktu tel 6×6×3×9×1×4×6×0×1…
Obserwuj
… - z 40 litr granity otrzymamy 133 porcji po 300 ml - cena produkcji 1 porcji = 0,52 zł - brak słodzików - brak…
Obserwuj
…granitora - z 50 litr granity otrzymamy 167 porcji po 300 ml - cena produkcji 1 porcji = 0,47 zł - brak słodzików…
Obserwuj
… - z 50 litr granity otrzymamy 167 porcji po 300 ml - cena produkcji 1 porcji = 0,47 zł - brak słodzików - brak…
Obserwuj
…granitora - z 50 litr granity otrzymamy 167 porcji po 300 ml - cena produkcji 1 porcji = 0,47 zł - brak słodzików…