-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Chrysler
-
Model
Sebring
-
Stan
używane
-
Bezwypadkowy
tak
-
Rok pierwszej rejestracji
2002
-
Rok produkcji
2002
-
Przebieg
189000 km
-
Rodzaj nadwozia
Kabriolet
-
Pojemność silnika
1999 cm³
-
Moc
141 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Liczba drzwi
2/3
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
Pochodzenie
sprowadzony
-
Faktura
nie
-
Kolor
czarny
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Witam sprzedam fajne auto na lato .
Auto prezentuje się bardzo dobrze zarówno wizualnie, jak i technicznie. Środek w ładnym stanie fotele skóra całe nie popękane świetne nagłośnienie .
Auto bardzo wygodne nie wytuczone prowadzi się prosto .
Posiada oryginalny windschot oraz rarytas nie do zdobycia na polskim rynku oryginalną pokrywę zasłonę otwartego dachu robi robotę .
Auto przygotowane do sezonu .
Wymienione świeżo oleje plus filtry .
Świece wysokiego napięcia jeździł jescze na fabrycznych plus nowe przewody wysokiego napięcia , cewka zapłonowa wszystko było jeszcze fabryczne z racji wieku zostało wymienione stare części do wglądu i rachunki za części też posiadam .
Została wyczyszczona przepustnica podczas wymiany oleju oraz nowy silniczek krokowy silnik cyka jak zegarek równo i cicho .
Sprzedaje wyłacznie z braku miejsca nie mam po prostu gdzie go trzymać na zimę .
A szkoda żeby stał na polu pod domem .
Jazda jest mega zwłascza teraz w sezonie .
Auto posiada bardzo dobrą wentylację bardzo szybko się nagrzewa można jeździć z otwartym dachem przy 10 stopniach i nic nie wieje .
A co najważniejsze pojadą nim wygodnie 4 dorosłe osoby prawdziwe cabrio .
Nie jak jakieś inne pseudo 4 osobowe ople czy inne wynalazki gdzie żeby usiąść z tyłu trzeba odrąbać sobie nogi.
Fajnie przyśpiesza bardzo ciche podczas jazdy .
Super sprawdza się w codziennej jeździe oraz jako stylowy samochód na lato. Automatycznie składany dach działa bez zarzutu składa się w 10 sekund , a jazda z otwartym dachem to czysta przyjemność.
Więcej info telefonicznie . dach cały nie przecieka morzna podjechać na
Myjnie w celu weryfikacji .
Zapraszam normalne osoby do oglądania i zakupu i cieszenia się z jazdy prawdziwym rasowym amerykańskim kabrioletem .
Mogę zamienić na jakieś auto bardziej użytkowe z racji częstych wyjazdów na ryby . typu Ford Kuga lub coś napęd 4x4 z dopłatą w obie strony śmiało dzwonić pisać propozycje wysyłać na meila na sprzedajemy pl.
Wyposażenie dodatkowe
-
klimatyzacja
-
centralny zamek
-
elektryczne szyby
-
wspomaganie kierownicy
-
ABS
-
ESP
-
autoalarm
-
poduszka powietrzna
-
tempomat
-
aluminiowe felgi
-
podgrzewane fotele
-
komputer pokładowy
-
radio
-
immobilizer
-
ASR (kontrola trakcji)
-
CD
-
czujnik zmierzchu
-
elektrochrom. lusterka boczne
-
elektrochrom. lusterko wst.
-
elektrycznie ustawiane fotele
-
gniazdo AUX
-
gniazdo USB
-
kurtyny powietrzne
-
MP3
-
przyciemniane szyby
-
światła do jazdy dziennej
-
wielofunkcyjna kierownica
Dodatkowe informacje
-
garażowany
-
możliwa zamiana
-
Zarejestrowany w Polsce