CEWKA C36(FI13)D012DC26W Wyprzedaż
1 / 1
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Stan nowe
Cewka C36(FI13)D012DC26W z wtyczką Wyprzedaż do wyczerpania zapasów Wymiary fi wew 13,2 mm H 39 mm Przyłącze DN - wtyczka w komplecie Zasilanie 12V DC 26W Wystawiamy faktury VAT. WYSYŁKI TOWARU DOKONUJEMY KAŻDEGO DNIA FIRMĄ KURIERSKĄ FEDEX DO GODZ 12,oo