-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Pozostałe
-
Stan
używane
-
Typ
pozostałe
-
Rok produkcji
1954
-
Przebieg
26000 km
-
Pojemność silnika
250 cm³
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa
Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
BSA C11G de Luxe 1954r w kolorze Maroon. Motocykl to wersja europejska przeznaczona na rynek szwedzki. Od nowości zarejestrowany był w Szwecji. Bardzo zadbany, w super stanie mechanicznym o przebiegu 26 tysięcy kilometrów. Silniczek gładko chodzi bez żadnych stuków, nie dymi. To nie jest „stodolniak” !!!
W roku 1985 poprzedni właściciel częściowo odświeżył mu lakier używając starej technologii (lakier celulozowy z tamtej epoki - nie błyszczy się tak jak współczesne akryle). Niektóre elementy jak rama, teleskopy, piasty kół pozostały w oryginale. Nic tu nie było piaskowane, nie posiada żadnych śladów rdzy. Od tamtego czasu motocykl stał w ogrzewanym garażu, przepalany i używany od czasu do czasu, żeby się nie „zastał”. Są na nim jakieś tam drobne delikatne odpryski, nie jest porysowany i jest bez wgnieceń. Motocykl odpala zimny czy ciepły po jednym kopnięciu. Silnik ma taką kompresję, że można stanąć na kopce, a kopka się nie przesunie w dół :-) , sprzęgło super, skrzynia 4 biegowa ładnie zmienia. Opony Dunlop kilkudziesięcioletnie. Ostatnio wymieniłem tylną na nową przy okazji wymiany dętki, z której powoli schodziło powietrze. Przedniej nie wymieniałem. Nowy akumulator, moto jeździ wspaniale, super klimat i radość z jazdy na wolnoobrotowym czterosuwie. Na wolnych obrotach można je policzyć ;-). W zeszłym roku przejechałem nim 200km. Bardzo lekko się prowadzi, tylko do biegów trzeba się przyzwyczaić ponieważ są po prawej. Wszystko sprawne, moto oryginalne, śruby, nakrętki calowe, z prawej pod zbiornikiem oryginalna pompka do kół, posiadam również zestaw oryginalnych narzędzi BSA (duży zestaw, który trudno upchnąć w bocznej skrzynce narzędziowej). Podnóżki pasażera oryginalne, a nie jakieś zamienniki od pojazdów z epoki PRL-u ;-)
Motocykl zarejestrowany na mnie, na białej tablicy, ubezpieczony. Kompletna dokumentacja i serwisówka w formacie A4.
Aktualnie mam nową „zabawkę” ( Sidecar) stąd decyzja o sprzedaży BSA.
https://youtube.com/shorts/obyyuN7t7FI?is=u_rn5WM-C029ZTVc
https://youtube.com/shorts/AL-1Kizv1S4?is=-XhgusUQBSFTrZlb