Blok odcinający kompl.-hydr. dźwignia podnosz. TOP912063A
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Blok odcinający kompl.-hydr. dźwignia podnosz. C1: - mm C2: - mm Przyłącze [BSP]: 3/8 BSP Stosunek ciśnienia sterującego: 1:4 Gwint: - Pmax : - BAR Ciśnienie robocze : - MPa Przyłącze: 12.0 mm Stosunek ciśnienia sterującego: 1:4 Średnica gwintu przyłącza: 3/8 cal Średnica gwintu przyłącza: M18 Skok gwintu przyłącza: 1.50 mm Długość, rura: 400.0 mm Pmax : 250 BAR Ciśnienie otwarcia: 2 BAR Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!