Bliźniak, parter, ogród, garaż! Winogrady! Dom przy Cytadeli
- 24 Mar 14:43
- Nr ogłoszenia: 18876747
1 / 7
- Oferta od firmy
- Rynek wtórny
- Cena za m² 8333 zł/m²
- Powierzchnia 90 m²
- Zabudowa dom wolnostojący
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku cegła
- Forma własności własność
- Piętro parter
- Liczba pięter 1 piętro
Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nieruchomość w Poznaniu przy ul. Winnej o powierzchni 90,5m2. Mieszkanie znajduje się na piętrze bliźniaka.
Poniżej znajduje się szczegółowy opis mieszkania, ale pamiętaj, najważniejsza jest prezentacja. Na nic są cyfry określające wymiary pomieszczeń lub litery układające się w kilka standardowych haseł typu: dwa pokoje, trzy, a może cztery, wiesz przecież czego szukasz. Ta nieruchomość ma potencjał, żeby stać się Twoim domem lub domem dla Twoich najemców.
Oto i opis:
UKŁAD MIESZKANIA: Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, w tym jednego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.
MERTAŻ: Pokoje: 15,77m2, 31,09m2 i 15,75 m2, Kuchnia 8,12m2, Łazienka 4,31m2
Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nowe okna pcv, na podłogach parkiet i wykładziny, w kuchni, i łazience kafle, ściany pomalowane. Kuchnia wyposażona. Osobne wejście pozwala na swobodne korzystanie z mieszkania. W całym domu została założona nowa instalacja c.o. oraz wodna. Ogrzewanie gazowe,
LOKALIZACJA: W odległości 500 m znajdują się liczne sklepy w tym apteka, supermarket i punkty usługowe. 300m do Cytadeli. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta.
FORMA WŁASNOŚCI: własność
TERMIN PRZEKAZANIA MIESZKANIA: do ustalenia
CENA: 750 000 zł do negocjacji
!!!UWAGA!!! Możliwość zakupu całego domu (działka 622m2)! Cena do ustalenia!
I jak? Opis jak opis. Zadzwoń, umów się na spotkanie w naszym biurze. Porozmawiajmy o tym mieszkaniu jak o domu, nie jak o nieruchomości.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Biuro Nieruchomości CREDO
Olga Dębowska (licencja nr 21770)
Tel. *** *** *** e-mail: cr***1@n*****************.pl
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
- pom. użytkowe
750 000 zł
8333 zł/m²