Amplituner Końcówka mocy PHILIPS 22AH794 /// SPRAWNY, świetne brzmienie
- 23 Maj 16:31
- Nr ogłoszenia: 73048736
- Dostępność: niedostępne
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Stan używane
Dzień dobry,
na sprzedaż widoczny na zdjęciach Amplituner / Wzmacniacz / Końcówka mocy PHILIPS 22AH794.
Największa brzmieniowa sensacja ostatnich miesięcy. Kupiłem go jakiś czas temu z czystej ciekawości, zawsze interesował mnie ten model. Opłaciło się - tak mne podjarał, że od razu kupiłem drugiego, ładnego. W tej klasie mocy jeden z najlepszych sprzętów jakie słyszałem, wliczając w to różne hi-endowe wynalazki. Świetna dynamika, przestrzeń, otwartość i szczegółowość, solidne mięcho na dole. Być może idealnie zgrywa się z moimi kolumanmi, a może po prostu jest tak dobry - zachęcam, przekonaj się sam! U mnie, w trybie czystej końcówki mocy, rozwala system brzmieniem. Środek pasma jest wspaniały, naprawdę warto wypróbować tego Holendra. Jeżeli masz porządny preamp, najlepiej pasywny - polecam szczególnie.
STAN TECHNICZNY
Puknięcie w kolumnach przy włączaniu i wyłączaniu, nieco trzeszczący Volume w dolnych rejestrach, niedziałający wskaźnik siły sygnału i to tyle z wad. Gra czyściutko i stabilnie, nie grzeje się, bez zastrzeżeń. Tuner ładnie zbiera, trzyma stereo, stroiki sprawne. Wskaźnik tunera biega po skali z przyjemną, ciężką bezwładnością. Gram na wejściach Tape-A oraz MFB, pozostałych nie sprawdzałem.
WAŻNE: teraz działa i gra ładnie, za godzinę może nie działać w ogóle - taki urok sprzętów 20-sto, 40-sto i więcej-letnich. Proszę, abyś miał to na uwadze. Ten egzemplarz ma prawie pół wieku (!) na karku, zatem teoretycznie w każdej chwili może coś paść po prostu ze starości.
Ze względu na wiek amplitunera nie dopuszczam możliwości zwrotu.
WYGLĄD
Front, krawędzie i narożniki dość mocno pokiereszowane, sporo punktowych przebarwień. Nadruki na szczęscie w dobrym stanie (jedynie V przy Volume nieco draśnięte), wszystko na swoim miejscu, gałki ładne. Rysa i przytarcie na szybce. Ogólnie nie ma tragedii, z odległości pół metra front wygląda przyzwoicie. Skrzynia sztywna, trzyma się dobrze,w miarę estetyczna, trochę wyszczerbień z tyłu w kilku miejscach. Wykonanie tego Philipsiaka jest całkiem spoko - front to gruby metal, gałki również, nawet to czarne tło skali tunera to blacha a nie szajsplastik. Oszczędności oczywiście widać, ale zrobili to z głową i bez przesady. Sprzęt jest czysty, nie lepi się, nie śmierdzi, pełna dokumentacja zdjęciowa do dyspozycji.
Na życzenie, gratis, dorzucam drugi panel (ogólnie ładniejszy, z ładną szybką, lecz z obitym narożnkiem), drugą skrzynkę (czarną) również z uszkodzonym narożnikiem oraz dużo części.
PO ZAKUPIE
W granicach 3-miasta mogę Tobie Philipsa podrzucić. Wysyłka możliwa, ale nie biorę odpowiedzialności za przebieg wydarzeń w transporcie. Potrafię porządnie zabezpieczyć sprzęciora, lecz na poczynania kurierów nie mam żadnego wpływu.
Amplituner wystawiam również na innych portalach.
Pozdrawiam wszystkich melomanów lubiących klasyczne HiFi!
5-0-2 6-0-5 9-3-5
280 zł
