Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

3pok, 56met, okolice Krasińskiego BALKON/PIWNICA (Wrocław)

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 9368 zł/m²
  • Powierzchnia 56.47 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Ogrzewanie sieć
  • Rok budowy 1963
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Ciche mieszkanie 3-pokojowe Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2,5 i jest zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia. W odległości kilku, kilkunastu minut spacerem znajduje się Wrocławski Dworzec Główny, Rynek, Galeria Dominikańska, Uniwersytet Wrocławski, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Muzyczna, Politechnika Wrocławska. Tuż przy mieszkaniu Szkoła Podstawowa, Liceum, oraz Technikum, jak również przystanki autobusowe, oraz tramwajowe. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju łazienki, oraz oddzielnej toalety. Do mieszkania przynależy piwnica, oraz balkon. Jednocześnie w pobliżu cisza i spokój zapewniony przez Groble. Liczne trasy spacerowe i rekreacyjne. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz, bądź do delikatnego odświeżenia. Zapraszam na bezpłatną prezentację Cena mieszkania: 529 000 zł Interesuje Cię zakup tego mieszkania? ZADZWOŃ! Agent prowadzący : Piotr Ogłaza Agencja Nieruchomości HOME EXPERT ul. Inżynierska 49 / U25 (na parterze w biurowcu CORTE VERONA) 53-228 Wrocław Numer oferty: 21017/3584/OMS Are you interested in this apartment? CALL! (preferred phone number – always available) Listing agent: Piotr Ogłaza HOME EXPERT Real Estate Agency Inżynierska street number 49 / U25 (on the ground floor in the CORTE VERONA office building) 53-228 Wrocław

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 39
Zgłoś nadużycie
529 000 zł 9368 zł/m²

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »

Home Expert

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2015
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Home Expert

Wrocław
Zobacz na mapie
tel.: 724773779