Mam do sprzedania monetę o nominale 20 złotych z 1983 roku, z wizerunkiem Marcelego Nowotki. Moneta w menniczym stanie zachowania, o najniższym nakładzie z tego typu monet. Stan widoczny na zdjęciach, cena to 170 złotych polecam.
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową z tytułu rękojmi zgodnie z postanowieniami Kodeksu Cywilnego.
Odpowiedzialność
W zakup przedmiotu w Serwisie zaangażowanych jest kilka podmiotów. Obowiązki każdego z nich są następujące:
Sprzedajemy.pl odpowiada za udostępnienie Ci usług internetowych, takich jak konto w Serwisie, możliwość zamieszczania ogłoszeń, ich promowania, kontakt ze Sprzedawcą oraz inne usługi zgodnie z zapisami zawartymi w
Regulaminie
Sprzedawca jest odpowiedzialny za zapewnienie metody płatności i przesyłki, sprzedaż i wysłanie Ci dokładnie tego przedmiotu, jaki został opisany w ogłoszeniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu płatności, dostępnych opcji wysyłki lub zakupu, sugerujemy bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą
Dowiedz się więcej na stronie UOKiK »
RozwińZwiń
20 zł Marceli Nowotko 1983 r. - nr. 1- mennicze -najniższy nakład