2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
- 18 Mar 16:14
- Nr ogłoszenia: 72865940
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 3685 zł/m²
- Powierzchnia 54 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 1961
- Forma własności własność
- Piętro 2
- Liczba pięter 2 piętra
Mieszkanie w samym Centrum dwustronne (wschód-zachód), posiada 2 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z WC ( z termą)oraz przedpokój i balkon.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie do częściowego remontu
Okna PCV, na podłodze parkiet i płytki. Klatka z domofonem, spokojni sąsiedzi. Bardzo dobra lokalizacja- centrum miasta. W pobliżu liczne sklepy, apteka, urzędy, kościół, targowisko miejskie, rynek miasta, park miejski. Niski czynsz, blok zarządzany we wspólnocie mieszkaniowej bez żadnych kredytów i innych zadłużeń.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą.
Dodatkowe informacje
- balkon
- piwnica
- oddzielna kuchnia
199 000 zł
3685 zł/m²
do negocjacji