[ 151-80-95-U90 ] SIŁOWNIK LIEBHERR [HCL 31080]
1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Stan używane
Rozmawiamy w języku polskim, niemieckim oraz angielskim. We speak in English, German and Polish Wir sprechen auf Deutsch, Englisch und Polnisch. [ 151-80-95-U90 ] Siłownik Liebherr [HCL 31080] FiT – 95 mm FiC – 145 mm S1 – 80 mm S2 – 80 mm U1 – 90 mm U2 – 90 mm L – 151 cm Numer na magazynie [HCL 31080] W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór części napędowych i hydraulicznych od maszyn budowlanych m.in.: kompletne mosty, dyferencjały, zwolnice, zwrotnice, skrzynie biegów producentów takich jak Rexroth, Hydromatic, Clark-hurth, Dana Spicer, ZF i inne Możliwość wysyłki każdej części kurierem. Posiadamy nowe i używane części (silniki, mosty, przekładnie, pompy i wiele innych) do maszyn budowlanych. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi ogłoszeniami
Skontaktuj się
P.H.U. Rolbud Bożena Pruś
Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 222
Zgłoś nadużycie
P.H.U. Rolbud Bożena Pruś
FIRMA
Na Sprzedajemy.pl od Lip 2018
Kielce świętokrzyskie Zobacz na mapie »
FIRMA
Na Sprzedajemy.pl od Lip 2018
Oferty firmy
Adres
Brzescie 12, 12A