Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne oferty lub przejdź do kategorii Nieruchomości>Grunty i działki

800

A2 węzeł Konik Stary, centrum handlowe Duchnów 4ha

  • Duchnów (mazowieckie)
  • 10 Sie 10:35
A2 węzeł Konik handlowe Duchnów 4ha
Szczegóły oferty
Witam Państwa!
  Sprzedam działkę 40.000m2 w wyjątkowo interesującej lokalizacji. Działka znajduje się w centralnej części węzła komunikacyjnego - (bezpośrednim jego sąsiedztwie) łączącego autostradę A2 oraz szosę Warszawa - Mińsk Mazowiecki (Terespol). Na działce znajdują się również zabudowania oraz transformator.
  Przy w/w węźle będzie budowane centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu około 63 tys. mkw. Centrum będzie się składało z galerii handlowej wraz z supermarketem spożywczym i kinem wielosalowym o łącznej powierzchni najmu ok. 36,4 tys. mkw., hipermarketu typu dom i ogród o powierzchni najmu ok. 12,3 tys. mkw. oraz parku handlowego o powierzchni najmu ok. 14,3 tys. mkw. Przy centrum powstanie parking na około 1 500 miejsc parkingowych. Przewidywany termin rozpoczęcia inwestycji to II kwartał 2012 roku, a termin zakończenia i oddania centrum do użytkowania to II kwartał 2014 roku.
  LOKALIZACJA CUDO!!! Nadaje się na KAŻDĄ działalność. DOSKONALE WIDOCZNA Z AUTOSTRADY! Istnieje Możliwość powiększenia działki.
  Działkę wystawiam już teraz aby inwestor miał czas na ewentualne negocjacje z GDDKiA co do szczegółów projektu. Firma budująca CENTRUM HANDLOWE jest bardzo szybka.
  W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

Numer oferty: 178653   |   Dodano: 10 Sie 10:35   |   Liczba odsłon: 900

Brak podobnych ofert

Poradnik kupującego
Jak kupić działkę budowlaną, by nie było problemu z budową?
Zakup działki to pierwszy krok na drodze do wymarzonego domu. Wybór, którego dokonasz będzie miał znaczący wpływ na to czy zrealizujesz swoje plany w… więcej»

Copyright © 2011-2016 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry